M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1694: Lilka otworzy się przed Anetą! Tylko Chodakowskiej zwierzy się z chorych zachowań Ethana - ZDJĘCIA

2022-12-02 8:51

W 1694 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) mocno zbliży się do Lilki (Monika Mielnicka). Chociaż Chodakowska początkowo nie chciała zatrudnić byłej żony Mostowiaka (Krystian Domagała), nie pożałuje dania drugiej szansy dziewczynie. W 1694 odcinku "M jak miłość" Lilka potraktuje Anetę jako dobrą osobę do zwierzeń. Tylko jej wyzna całą prawdę o nękaniu przez Ethana (Paweł Roman), o problemach z byłym kochankiem i zastraszeniu. Cwana Chodakowska nie zostawi Lilki na pastwę losu. Dobrze jej doradzi?

"M jak miłość" odcinek 1694 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta i Olek (Maurycy Popiel) odrzucili kandydaturę Lilki na nianię Boryska (Tymon Szkopek), ponieważ Chodakowska w poprzednich odcinkach "M jak miłość" uznała, że nie może być nielojalna wobec Mateusza i zatrudnić jego żonę zdrajczynię. Kazała wtedy wypędzić Lilkę z domu, a Mostowiakowa zarozumiała, że nie dostaje pracy ze względu na ucieczkę z Ethanem i zranienie rodziny i bliskich męża oraz oczywiście jego samego. W 1694 odcinku "M jak miłość" los się jednak odwróci, bo Aneta zauważy, że znalezienie dobrej opiekunki graniczy z cudem. Chodakowska na własne oczy widziała przecież, jak kandydatki uwodzą Olka, ale ostatecznie małżeństwo lekarzy zatrudniło młodą Paulinę (Elżbieta Trzaskoś), która w kolejnych odcinkach "M jak miłość" okaże się nimfomanką i przekroczy wszelkie granice.

Aneta zatrudni Lilkę i bardzo się do niej zbliży w 1694 odcinku "M jak miłość"

Nie dość, że Lilka dostanie szansę na dobrą i fajną pracę u Chodakowskich, to jeszcze zyska przyjaciółkę w postaci Anety! Doskonale trafi, bo kto jak kto, ale Chodakowska umie radzić sobie z problemami, a w takie właśnie wpadła była żona Mateusza. Lilka będzie pod wrażeniem zgranej rodziny Anety, jej poukładanego świata i zaradności. 

- Ja... chciałabym być taka, jak pani...  - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Lilki, która okaże duży szacunek Anecie i jej rodzinie. - Widać, że jest pani bardzo szczęśliwa, bo ma pani taką kochającą rodzinę. A to najcenniejsza rzecz na świecie. Wiem, bo kiedyś też taką miałam... - doda smutno dziewczyna w 1694 odcinku "M jak miłość" i zrobi jej się bardzo przykro. Nic dziwnego, skoro Mateusz po przyjeździe z rejsu statkiem, nie ma ochoty z nią rozmawiać, a co dopiero spotkać i na spokojnie odbyć dyskusję o zdradzie i pogubieniu się żony w życiu. 

Lilka dręczona przez Ethana w 1694 odcinku "M jak miłość". Aneta tego tak nie zostawi!

Lilka i Aneta zbliżą się na tyle w 1694 odcinku "M jak miłość", że kiedy dziewczyna dostanie dziwnego smsa od Ethana, Chodakowska od razu wyczuje problemy. 

- Lilka? Co się dzieje? - od razu podejmie temat lekarka, bo gołym okiem będzie widać, że Lilka dostała gorszącą informację. 

- Ethan, mój były facet, nie daje mi spokoju, a ja nie chcę mieć z nim nic wspólnego... - wyjaśni. 

- No tak, toksyczna miłość... Paskudna sprawa - oceni Aneta.

- To nie była miłość. Tylko mój największy błąd w życiu... - przyzna bez ogródek Lilka.

- Mam trochę czasu do wyjścia. Napijesz się kawy? - niespodziewanie zaproponuje żona Olka i rozmowa stanie się naprawdę poważna. Kiedy Lilka opowie wszystko Anecie, zwierzy się, poczuje się o wiele lepiej. Grzecznie podziękuje lekarce za troskę i wsparcie, a ona zaproponuje, by mówiły sobie po imieniu. 

- Wiem, że Mateusz nie miałby nic przeciwko. To niezwykły facet. Wiedział, że potrzebuję pieniędzy. W sumie to powinien mnie znienawidzić, po tym, co mu zrobiłam. Boże, dałabym wszystko, żeby cofnąć czas - doda smutno Lilka w 1694 odcinku "M jak miłość", a Aneta przekona się, że Lilka bardzo cierpi. Doradzi jej, by się nie poddawała, a każdy błąd można jakoś naprawić. 

M jak miłość. Olek odkryje dlaczego Aneta go odpycha! Nie nadaje się na ojca
Najnowsze

Materiał sponsorowany