M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Niania Paulina zrobi Olkowi rozbierane show! Chodakowski stanie jak wryty - ZDJĘCIA

2022-11-29 15:08

To już przesada! W 1690 odcinku "M jak miłość" niania Paulina (Elżbieta Trzaskoś) urządzi w salonie Chodakowskich prawdziwe przedstawienie! Piękna blondynka zjawi się w seksownej sukience i płaszczu pod nieobecność Anety (Ilona Janyst) i zaprezentuje Olkowi (Maurycy Popiel) rozbierane show! W 1690 odcinku "M jak miłość" lekarz stanie jak wryty. Kocha żonę, ma z nią dziecko, ale przecież trudno będzie zignorować napaloną nianię... Paulina ma swój plan na Chodakowskiego, ale nie przewidzi jednego.

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Niania Paulina rozkręci się na całego w 1690 odcinku "M jak miłość". Inteligentnie podchodzi do próby podrywu Olka, bo działa tylko wtedy, kiedy Anety nie ma w pobliżu. Zmęczona Chodakowska nie domyśla się, co wyczynia się w mieszkaniu, kiedy ona ciężko pracuje. Opiekunka Boryska (Tymon Szkopek) miała zajmować się maluszkiem, ale dużo chętniej zaopiekowałaby się przystojnym lekarzem. W 1690 odcinku "M jak miłość" nie przestanie go uwodzić, do tego stopnia, że zjawi się w mieszkaniu Chodakowskiego w płaszczu, pod którym zaprezentuje kusą sukienkę, a kiedy lekarz nie odwróci od niej wzroku, kobieta zrzuci z siebie narzutkę i zaprezentuje seksowne ciało w opiętej mini. Tego będzie dla Chodakowskiego za wiele! 

Paulina jawnie zaproponuje Olkowi seks w 1690 odcinku "M jak miłość"

Bezwstydna niania rozbierze się przed Olkiem i zaproponuje mu swoje towarzystwo na wieczór. Nie będzie chodziło raczej o oglądanie filmów... Konkretny plan niani zburzy Marcin (Mikołaj Roznerski), który też pojawi się w salonie brata. To tylko nakręci Paulinę i zaproponuje braciom trójkąt! - O we troje też możemy spędzić miło czas... - rzuci napalona Paulina w 1690 odcinku "M jak miłość". 

Olek będzie miał do wyboru albo oprzeć się Paulinie, wdać się w romans i zdradzić Anetę, albo dać opiekunce Boryska do zrozumienia, że nie ma u niego szans, nawet kiedy rozbiera się na jego oczach. Wybierze drugą opcję i w 1690 odcinku "M jak miłość" siądzie z Pauliną do merytorycznej rozmowy. Oznajmi jej, że wie doskonale, jak uwiodła poprzedniego pracodawcę i jeśli chce utrzymać posadę niani Boryska, musi zmienić swoje nastawienie. Co ciekawe, nawet podczas poważnej rozmowy w 1690 odcinku "M jak miłość" Paulina spróbuje użyć swoich wdzięków. Nic jej nie powstrzyma! Mało prawdopodobne jest jednak to, by Olek naprawdę zdradził Anetę. Ma na swoim koncie przewinienia i zdradę, ale Chodakowskiej póki co nic nie grozi. Lekarz nie skusi się na odważne propozycje Pauliny. Wręcz przeciwnie, postanowi zakończyć jej próby podrywu. 

M jak miłość. Olek odkryje dlaczego Aneta go odpycha! Nie nadaje się na ojca
Najnowsze

Materiał sponsorowany