M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Damian wybaczy Ani! Córka Budzyńskiego i Marty przyzna się do wszystkiego i poprosi o jedno - ZDJĘCIA

2022-12-08 14:59

W 1693 odcinku "M jak miłość" Damian (Oliwer Proctor) przejrzy na oczy, przyjmie tłumaczenia zagubionej Ani (Gabriela Świerczyńska) i wybaczy jej wyskoki z Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak). Córka Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zmieni się nie do poznania i będzie chciała naprawić błędy, które popełniła w okresie zbuntowania i odwrócenia się od wszystkich. W 1693 odcinku "M jak miłość" Ania poważnie porozmawia z byłym chłopakiem, który oniemieje na wieść o tak dużej zmianie koleżanki. Między nimi nie wszystko skończone!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ania przejrzy na oczy w 1693 odcinku "M jak miłość", zrozumie, że zauroczenie w Adanie było nastoletnim wygłupem, a jej miłością jest Damian. Córka Budzyńskiego dorośnie do poważnej rozmowy z byłym chłopakiem i postanowi przeprosić go za krzywdy, które mu wyrządziła. Tym bardziej, że w 1693 odcinku "M jak miłość" dziewczyna wpadnie w spore kłopoty, bo koleżanka Zuza (Amelia Zawadzka), z którą niegdyś imprezowały i buntowały się przed wszystkimi, wyrządzi jej krzywdę. Zamieści erotyczne ogłoszenie w internecie, a Ania zacznie dostawać obleśne telefony. Całą sprawę pomoże wyjaśnić Franka (Dominika Kachlik), a po wszystkim Ania przekona się, że ma wokół siebie wspaniałych przyjaciół i postara się również naprawić relacje z byłym chłopakiem. 

- Powinnam już dawno z tobą porozmawiać o tej sprawie z Adamem, ale po prostu nie miałam odwagi - zacznie Ania w 1693 odcinku "M jak miłość". - Jest mi strasznie głupio, że tak cię potraktowałam, więc przepraszam - Wojciechowska przyzna się do błędu. - Dzięki, doceniam. Tym bardziej, że nie było lekko, ale najlepsze jest to, że możemy się jeszcze kumplować, nie? - wypadli Damian, chociaż nastolatce chyba nie na tym zależy. - Tak się zastanawiałam... Myślisz, że moglibyśmy spróbować jeszcze raz? - zapyta się dziewczyna, ale kiedy Damian zamilknie, rozmowa się urwie, a jej zrobi się głupio. 

Damian wybaczy Ani w 1693 odcinku "M jak miłość", a para wróci do siebie!

Ania będzie przekonana, że na ratunek związku jest już za późno. Na szczęście miło się zaskoczy, kiedy pod wieczór chłopak złoży jej wizytę i przełamie się do wyznania swoich uczuć. Od razu pocałuje dziewczynę i pokaże, że nadal coś do niej czuje. - Przepraszam, że uciekłem, byłem skołowany i myślałem, że już cię nie obchodzę - wyjaśni Damian. - A może po prostu to ja byłam idiotką i w końcu zmądrzałam i teraz chcę to wszystko naprawić - wyzna córka Budzyńskiego w 1693 odcinku "M jak miłość". - Jesteś pewna? - zapyta się nastolatek. - Na sto procent - przysięgnie Ania i para oficjalnie zacznie nowy początek. 

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Najnowsze