M jak miłość, odcinek 1636: Ania pod wpływem alkoholu naskoczy na Budzyńskiego! Andrzej będzie bezradny - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1636: Ania pod wpływem alkoholu naskoczy na Budzyńskiego! Andrzej będzie bezradny - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1636: Ania pod wpływem alkoholu naskoczy na Budzyńskiego! Andrzej będzie bezradny - ZDJĘCIA

2022-02-08 20:37

Ania (Gabriela Świerczyńska) w 1636 odcinku "M jak miłość" pokaże na co ją stać. Andrzej (Krystian Wieczorek) nie pozna własnej córki! Nastolatka zaczęła od zmiany stylu, ale teraz udowodni, że potrafi ostro zaszaleć. Marta (Dominika Ostałowska) zauważy problem i porozmawia z Andrzejem, a on dosłownie oniemieje na widok córki pijącej alkohol i balującej jak nigdy. Prawnik dowie się, gdzie odbywa się impreza, na którą ma się udać Ania. Okaże się, że razem z podejrzaną koleżanką będą bawiły się w willi u bogaczy, a podjeżdżający pod wskazany adres Andrzej nie uwierzy własnym oczom.

"M jak miłość" odcinek 1636 - wtorek, 8.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1636 odcinku "M jak miłość" Andrzej przekona się, że 16-letnia córka kompletnie odleciała. Ledwo skończyła się cała afera z Wareckim (Wojciech Świeściak), gdzie dziewczyna nadużyła cierpliwości rodziców, a teraz rozwścieczy ich czym innym. Ania w 1636 odcinku "M jak miłość" nie będzie przypominać siebie. Mocny makijaż, ognistoczerwone włosy i dość wyzywający styl będą szły w parze z ostrym charakterkiem, który zaprezentuje dziewczyna. Nie ma pojęcia, że ojciec odkryje jej filmik w sieci, na którym pije wino z nową koleżanką. Prawnik nie będzie wiedział co robić, więc zapyta o zdanie Magdę.

- Nie wiem, może są to tylko żarty, wygłupy. Ja bym się tak bardzo tym nie przejmowała. Przecież nastolatki zrobią wszystko, żeby przyciągnąć uwagę... - powie Budzyńska. - No moją przyciągnęła! - zauważy mężczyzna.  - Rozumiem, po prostu z nią pogadaj. Nie wściekaj się, tylko na spokojnie. Pamiętasz, jak sam miałeś naście lat? Nie pamiętasz... Miałeś - nie dokończy Magda, bo Andrzej jej przerwie. - Oj przestań! - rzuci prawnik. - Andrzej, spokojnie, nie bądź dla Ani zbyt surowy! - podsumuje Budzyńska. 

Przeczytaj: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim? Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

Ania w 1636 odcinku "M jak miłość" będzie wredna i opryskliwa, a Andrzej za nic nie da rady się z nią dogadać. W końcu umówi się nawet z Basią (Gabriela Raczyńska), od której dowie się, że nie ma z przyjaciółką kontaktu.

- A tę jej koleżankę znasz? - zapyta prawnik. - To jest Zuza z innej klasy, ale wiem tyle, że lubi się zabawić - powie niepokojące słowa Basia. - Ania mówiła, że wybiera się na imprezę, pomożesz mi? - zapyta Andrzej, a Basia ostatecznie poda mu adres, pod którym odbywa się domówka dla bogaczy. Budzyński podjedzie na miejsce i przyłapie Anię z kieliszkiem w ręku. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ula boleśnie zrani Barbarę! Tak się jej odwdzięczy za pomoc przy Kalince - ZDJĘCIA

W 1636 odcinku "M jak miłość" Ania będzie wściekła, że ojciec przerwał jej imprezę. - Na twojej stronie zobaczyłem taki filmik, możesz mi powiedzieć, co to jest? - zapyta się Andrzej i pokaże Ani wideo, na którym pije alkohol z Zuzą (Amelia Zawadzka) - Serio robisz mi taką aferę, bo wypiłam jeden kieliszek wina? - zapyta się Ania, obróci się na pięcie i odejdzie. Budzyński nie odpuści i każe dziewczynie ze sobą porozmawiać. - Wszystkich klientów odwołałem - powie Budzyński, dając córce znać, że jest dla niego najważniejsza. - Oj, dziękuję, wzruszyłam się, że wpisałeś mnie w swój grafik, coś jeszcze? - rzuci chamsko Ania, a wściekły Andrzej każe jej wsiadać do auta. Nie dojdą do porozumienia, a Ania szykuje dla rodziców prawdziwą bombę. 

M jak miłość. Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! To Łukasz znajdzie ją pierwszy?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze