M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Aneta wpędzi Olka w ramiona napalonej niani! Wytknie mężowi, że źle traktuje Paulinę - ZDJĘCIA

2022-12-11 20:56

W 1693 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 13.12.2022 o 20.55 w TVP2) relacje Olka (Maurycy Popiel) i napalonej Pauliny (Elżbieta Trzaskoś) po ostatniej reprymendzie, ulegną zdecydowanemu ochłodzeniu. Niania zmieni swoje zachowanie, a także sposób ubierania się, co nie ujdzie uwadze Anety (Ilona Janyst). W 1693 odcinku "M jak miłość" Chodakowska będzie przekonana, że to wszystko nastąpiło z winy Olka, który najzwyczajniej poświęca Paulinie zbyt mało uwagi! Niczego nieświadoma Aneta sama zachęci męża, aby zbliżył się do niewyżytej niani! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Anety i Olka wreszcie wyjdzie z kryzysu, a to wszystko będzie zasługą Marcina (Mikołaj Roznerski). Chodakowski zdradzi bratu, jak powinien zajmować się niespokojnym Boryskiem (Tymon Szkopek), dzięki czemu Olkowi uda się odciążyć przemęczoną i niewyspaną Anetę, która stanie się dla męża coraz milsza. Oczywiści, swój duży udział będzie miała w tym również pomoc opiekunki Pauliny, jednak w tym przypadku Aneta nawet nie będzie świadoma, że niania nie tylko dobrze zajmuje się jej synkiem, ale i mężem, którego nieustannie próbuje uwieść. Na szczęście, Olkowi za plecami żony, uda się rozprawić z napaloną nimfomanką, która nagle zmieni swoje zachowanie, a także ubiór, co nie ujdzie uwadze Anety w 1693 odcinku "M jak miłość".

W 1693 odcinku "M jak miłość" Olek coraz chętniej zacznie przejmować opiekę nad Boryskiem, aby dać Anecie trochę więcej wytchnienia i czasu dla siebie. Chodakowska ogromnie doceni nowe podejście i starania męża, ale nie zapomni także o ogromnym udziale Pauliny, która także jest dla nich sporym "wytchnieniem".

- O wstałaś, nie musiałaś się tak zrywać - zacznie Olek.

- Ale chciałam, to będzie wspaniały dzień. Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz się tak wyspałam. No w ogóle moje życie bardzo się zmieniło odkąd tak świetnie zacząłeś radzić sobie z Borysem. Niania też pomogła. Nie zauważyłeś, że Paulina zrezygnowała z tych wielkich dekoltów - stwierdzi Aneta.

- Ja nie zwracam uwagi na takie rzeczy - wyjaśni.

Oczywiście, Aneta w 1693 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy w zapewnienia męża, jednak faktycznie zda sobie sprawę z chłodnego podejścia Olka do Pauliny. Chodakowska nie będzie miała pojęcia, że przyczyną tego jest właśnie fakt, że niania próbowała go uwieść i niczego nieświadoma sama postanowi wepchnąć go w ramiona napalonej opiekunki!

- Jasne, ale swoją drogą mógłbyś być dla niej troszeczkę milszy. Tak ją traktujesz jak powietrze - wytknie mu żona.

- No kochanie, błagam cię przecież ona jest w pracy. Co ja mam ją zabawiać rozmową? Nianię? Ja mam swoje sprawy - oburzy się.

Reakcja Olka w 1693 odcinku "M jak miłość" nieco zastanowi Anetę, ale również i ucieszy, że mąż nie zwraca uwagi na młodsze dziewczyny. Oczywiście, Chodakowski nie przyzna się żonie do zachowania Pauliny, ale prawda i tak wyjdzie na jaw!

- No dobrze, dobrze. Nie czepiam się, tak tylko mówię. Ja się w każdym razie cieszę, że już wszystko powoli wraca do normy - przyzna.

- No prawie wszystko - uzna Chodakowski.

Rozmowę Anety i Olka w 1693 odcinku "M jak miłość" przerwie dzwonek do drzwi, przed którymi zjawi się Paulina, po którą Olek zadzwoni nieco wcześniej, aby dać Anecie nieco luzu. Chodakowska chętnie skorzysta z okazji i postanowi skoczyć na zakupy, ale gdy wyjdzie z domu zorientuje się, że nie wzięła telefonu. Wówczas stanie się świadkiem kolejnej akcji napalonej niani i postanowi ostro się z nią rozprawić!

M jak miłość odcinek 1690 ZWIASTUN. Olek odkryje kim naprawdę jest niania. Śmiertelnie chory Jakub ukryje przed Kasią swój stan
Najnowsze