M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Werner wreszcie się ożeni? Impreza u Magdy skończy się ślubem Adama z tancerką Laurą

2022-11-28 20:49

W 1692 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o 20.55 w TVP2) Werner (Jacek Kopczyński) znajdzie wreszcie kobietę swojego życia, a tym samym idealną matkę dla swojego dziecka?! Co prawda, w ostatnim czasie Adam nie miał szczęścia w miłości i dał się oszukać Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska) oraz Oliwi (Klaudia Gryboś), ale to nie zrazi go przed nowym związkiem z tancerką Laurą (Katarzyna Dmoch), z którą zjawi się na imprezie w siedlisku u Magdy (Anna Mucha). Co więcej, już w 1692 odcinku „M jak miłość” Laura ogłosili przyjaciołom Adama radosną nowinę na temat ich przyszłości! Czy niesforny Werner w końcu się ożeni?

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku „M jak miłość” Magda zaprosi swoich przyjaciół na imprezę z okazji ponownego otwarcia siedliska. W ten symboliczny sposób wybaczy najbliższym, że nie powiedzieli jej o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i w podły sposób ją okłamywali! Na wydarzeniu zjawią się oczywiście Kinga (Katarzyna Cichopek) z Piotrkiem (Marcin Mroczek), Anita (Melania Grzesiewicz) z Kamilem (Marcin Bosak) i Polą (Hania Nowosielska), a także Werner z nową partnerką Laurą. Widok Adama z kolejną kandydatką na żonę i matkę jego dzieci w 1692 odcinku „M jak miłość” zaskoczy wszystkich, gdyż przyjaciele wciąż będą żyli jego miłosnymi porażkami z Weroniką, której pożyczy pieniądze, po czym matka Poli zniknie i słuch o niej zaginie oraz striptizerką Oliwą, która związała go w domu Kamila i okradła zarówno jego, jak i Gryca z Laskowską!

Miłosne porażki nie zrażą jednak Wernera, który w 1692 odcinku „M jak miłość” znajdzie sobie nową partnerkę, tancerkę Laurę i postanowi oficjalnie zapoznać ją ze swoimi przyjaciółmi. Adam uzna, że najlepszą do tego okazją będzie impreza w siedlisku u Magdy i właśnie tam zabierze swoją nową ukochaną. W 1692 odcinku „M jak miłość” Laura szybko wkupi się w łaski przyjaciół Wernera i poczuje się w ich towarzystwie tak dobrze, że postanowi zdradzić im tajemnicę, jaka zrodziła się podczas jej pierwszej wspólnej z nocy z Adamem! Laura publicznie przyzna, że Werner obiecał jej, że już niebawem się pobiorą i wszyscy będą bawić się na ich weselu, co jeszcze bardziej zszokuje wszystkich zgromadzonych, doskonale znających podejście Adama do ślubu!

W 1692 odcinku „M jak miłość” ślubem Laury i Adama będą zaskoczeni nie tylko jego przyjaciele, ale również i sam zainteresowany, który nie będzie pamiętał rzekomej obietnicy, jaką złożył ukochanej. Werner dość szybko odkryje, że on i jego przyjaciele padli jedynie ofiarami podłego żartu tancerki, który poruszył wszystkich. Tym samym, w 1692 odcinku „M jak miłość” Werner jeszcze nie stanie na ślubnym kobiercu i nie ożeni się z Laurą, ale skoro jego partnerka wyraziła taką chęć, to kto wie. Może już niebawem i Adam weźmie ślub, a jego wybranką zostanie właśnie Laura!

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze