M jak miłość

M jak miłość. Podła matka Poli okradnie Wernera i zniknie. Kamil przewidzi najgorsze - WIDEO, ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) nie tylko odpowie na podryw Wernera (Jacek Kopczyński), ale całkowicie mu ulegnie. Takie będzie sprawiała pozory, bo jak się okazuje podłej matce Poli (Hania Nowosielska) chodzi tylko o majątek Adasia! Weronika bezwzględnie okradnie naiwnego prawnika, ale i po raz kolejny skrzywdzi swoje dziecko. Mała Pola będzie wierzyła w wybuch wielkiej miłości mamy i wujka... Wszyscy dadzą się nabrać Weronice jak dzieci. Tylko Kamil (Marcin Bosak) przewidzi dramat i będzie miał rację! Jak to się skończy - sprawdź co mówią o tym gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" na WIDEO i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Weronika okradnie Wernera i zniknie. Cierpieć będą wszyscy, ale tylko Kamil to przewidział - zobacz GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Weronika nie tylko stanie się Wernerowi przychylna, ale wręcz całkowicie mu ulegnie. Takie będzie sprawiała wrażenie, a Adaś "wpadnie jak śliwka w kompot". Jednak jak się okazuje podłej matce Poli chodzi tylko o majątek Wernera! Weronika bezwzględnie okradnie prawnika i po raz kolejny słuch wszelki po niej zaginie.  

- Czasami chciałbym zacząć wydać kasę, która mi się gromadzi na koncie - zwierzy się Werner Weronice w "M jak miłość" na swoją zgubę.  

- Sytuacja w jakiej jest Werner, czyli dobrze usytułowany mężczyzna, dobra praca, dużo pieniędzy na koncie, to jest idealna sytuacja dla Weroniki - ujawnia Kudeń-Nowosielska w "Kulisach M jak miłość".

- Ja narobiłam strasznie dużo długów - przyzna się matka Poli Wernerowi. 

- Jeżeli chcesz to ja mogę poratować cię jakąś pożyczką - zaproponuje zakochany Adaś. I na tym zakończy się marzenie o wielkiej miłości Wernera. Niestety, nie tylko on i jego majątek ucierpią. 

- Weronika jest dosyć przebiegłą postacią i wyłapuje wszystkie sytuacje, które Pola stwarza, żeby zbliżyć Weronikę i Adama do siebie - zdradza Ewelina Kudeń Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". 

- Kamil nie ufa Weronice i nie widzę powodu, żeby to się miało zmienić. Werner jest dla Kamila człowiekiem niepoważnym, więc takie połączenie budzi pewien niepokój. Na pewno nic dobrego z tego nie będzie - zdradza Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". - Właściwie przestaję mieć ochotę, żeby to komentować, bo ręce opadają - dodał zniesmaczony Kamil z "M jak miłość". 

Weronika w "M jak miłość" okradnie zakochanego Wernera i znów porzuci córkę

- Weronika nie odbiera telefonów... - Werner w "M jak miłość" będzie się skarżył w kancelarii. 

- A uprzedzałem cię? - zapyta tylko Kamil. 

- Weronika to jest taka modliszka. Wykorzystuje partnera do wszystkiego, co jest jej potrzebne. Natomiast kiedy załatwi swój interes... - zdradziła z uśmiechem Kudeń-Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". 

Jak pisaliśmy jako pierwsi Weronika w "M jak miłość" zanim znowu zniknie urządzi w domu Kamila kolejny horror. Przywiązany do łóżka Werner będzie błagał o pomoc, a biedna mała Pola po raz kolejny, w tych dramatycznych okolicznościach, straci matkę. Czy Weronika z ukradzionym "workiem" pieniędzy zniknie na dobre? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1679: Marta znienawidzi Patrycję do reszty! Przyzna się Marysi dlaczego kochanka Łukasza tak na nią działa – ZDJĘCIA

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze