M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Lilka wyżali się Ali jak kochanek Ethan jej grozi. Psychopata dopadnie Lilkę wszędzie - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-24 13:57

W 1692 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) nie zapomni o tym co jej zrobił były kochanek Ethan (Paweł Roman). Dla bogatego wdowca rzuciła Mateusza (Krystian Domagała), okrutnie skrzywdziła kochającego męża, ale teraz za to zapłaci. Bo kochanek Lilki, z którego wyjdzie prawdziwy psychopata, znów da jej o sobie znać. Groźby Ethana w 1692 odcinku "M jak miłość" doprowadzą do tego, że Lilka wpadnie w histerię. Wyżali się przyjaciółce Ali (Alicja Ostolska), że Ethan cały czas straszy ją, że dopadnie ją wszędzie. Na pogróżkach się nie skończy, bo żądny zemsty milioner z Australii przyjedzie w końcu do Polski... Zobacz ZDJĘCIA z 1692 odcinka "M jak miłość" i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka w 1692 odcinku "M jak miłość" dostanie kolejną przerażającą wiadomość od Ethana, od którego uciekła kilka miesięcy temu. Romans żony Mateusza z bajecznie bogatym wdowcem z Australii przestał być sielanką, kiedy Ethan zaczął więzić "ukochaną" w swoim domu, odciął ją od pieniędzy, a nawet uderzył. Jedynym ratunkiem dla Lilki była ucieczka. Wykradła Ethanowi swój paszport i dzięki pomocy dobrych znajomych wróciła do Polski. Ale straszna historia Lilki i Ethana w 1692 odcinku "M jak miłość" będzie miała ciąg dalszy. Bo nie o wszystkim jeszcze wiadomo, a Lilka zataiła wiele ważnych faktów.

Lilka w 1692 odcinku "M jak miłość" doniesie na Ethana na policję?

Groźby kochanka Lilki w 1692 odcinku "M jak miłość" nasilą się, ale ona wciąż będzie bała się zgłosić sprawę na policji. Po ślubie swojej matki Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland) wyznała komendantowi policji z Lipnicy, że Ethan wysyła do niej SMS-y z pogróżkami, ale nie złożyła oficjalnego zawiadomienia. Niespodziewanie w 1692 odcinku "M jak miłość" zapłakana Lilka wpadnie do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) szukając ratunku u jedynej przyjaciółki, Ali Wrońskiej.

Lilka oskarżona przez kochanka o kradzież pieniędzy! Ethan nie odpuści

- Boże, Lilka, co się stało? - zapyta Ala, widząc w jakim jest stanie. - Ethan to psychopata! Oskarża mnie, że ukradłam mu pieniądze! Grozi mi! Ja już naprawdę nie wiem, co mam robić! - Lilka w 1692 odcinku "M jak miłość" drżącym głosem kolejny raz opowie przyjaciółce o tym, co się wydarzyło w Australii, jak bardzo Ethan ją skrzywdził. Czy rzeczywiście będzie miała na sumieniu kradzież pieniędzy Ethana? Po niej można się spodziewać wszystkiego.

- Lilka cały czas ma w głowie to, co wydarzyło się w Australii. Boi się Ethana. Pogróżki, dziwne SMS-y, Ethan może jej w każdej chwili coś zrobić. Lilka marzy, żeby te demony z przeszłości tak naprawdę odeszły w siną dal i mogła budować szczęśliwe życie na nowo... - powiedziała Monika Mielnicka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Jeszcze większy szok Lilka przeżyje w 1692 odcinku "M jak miłość" na widok Mateusza w mieszkaniu Ali! Tak dowie się, że Mostowiak zamieszkał z jej przyjaciółką na zapleczu bistro, w małym, ciasnym pokoiku. Od razu zacznie podejrzewać, że Mateusza i Alę łączy coś więcej. Mostowiak zaskoczy ją jeszcze bardziej, gdy nagle da jej pieniądze na spłatę Ethana.

Czy Mateusz w 1692 odcinku "M jak miłość" wybaczy Lilce?

Pożyczka od Mateusza w 1692 odcinku "M jak miłość" nie oznacza jednak, że wybaczy Lilce zdradę. Nie oznacza też, że kochanek Lilki odpuści. Wręcz przeciwnie. Niedługo potem w "M jak miłość" Ethan przyjedzie do Polski, zjawi się w bistro i brutalnie zaatakuje nie tylko Lilkę, ale także Mateusza!

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze