M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Tajemnica Lilki wyjdzie na jaw po ślubie. Powie Staszkowi co jej zrobił Ethan - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-08 21:30

W 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) będzie ukrywała przed rodziną przerażający sekret dotyczący kochanka Ethana (Paweł Roman), od którego uciekła, bo ją bił i więził w swoim domu! W dniu ślubu matki Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland) tylko nowemu ojczymowi zwierzy się jaki koszmar przeżywa i jak bardzo boi się potwora, który zgotował jej piekło. Z ust Lilki w 1664 odcinku "M jak miłość" padną przerażające słowa o tym jak skrzywdził ją Ethan. Nie wspomni jednak Staszkowi, że okradła kochanka i teraz on domaga się zwrotu pieniędzy. Ile jeszcze tajemnic ukrywa Lilka? Zobacz ZDJĘCIA z 1684 odcinka "M jak miłość" i przekonaj się czy można jeszcze wierzyć w jej wersję wydarzeń.

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka w 1684 odcinku "M jak miłość" nie uwolni się od nieobliczalnego Ethana, choć będzie ich dzieliło wiele kilometrów. Uciekła od niego, kiedy Ethan odsłonił prawdziwą twarz, zaczął ją bić, kontrolować, ograniczać, aż wreszcie odciął od pieniędzy, zabrał paszport i nie pozwolił wrócić do rodzinnego domu do Grabiny! Ale historia romansu Lilki i Ethana kryje jeszcze drugie dno.

Kochanek Lilki w 1684 odcinku "M jak miłość" zacznie jej grozić!

Dopiero w 1684 odcinku "M jak miłość" okaże się, że córka Krystyny okradła kochanka, a bajecznie bogaty wdowiec z Australii teraz domaga się zwrotu wszystkiego, co mu zabrała. Po ślubie Banachowej ze Staszkiem w 1684 odcinku "M jak miłość" Lilka dostanie SMS-a od Ethana, że ma mu zwrócić co ukradła, bo inaczej gorzko tego pożałuje.

Spanikowana Lilka w 1684 odcinku "M jak miłość" ukryje przed matką groźby Ethana. Jedyną osobą, której wyjawi część prawdy będzie Staszek. Nowy ojczym Lilki zauważy bowiem, że coś dziewczynę dręczy. Jako emerytowany policjant potrafi doskonale rozszyfrować, gdy ktoś kłamie. Zapewni Lilkę, że może na niego liczyć w każdej sprawie. - Tylko proszę, nie mów nic mamie...

- Spokojnie, mnie możesz zaufać. Powiedz o co chodzi...

- Chodzi o Ethana... Próbował mnie całkowicie kontrolować. Wściekał się, gdy ktoś do mnie dzwonił. Ja naprawdę w pewnym momencie zaczęłam się go bać.

Staszek w 1684 odcinku "M jak miłość" uwierzy, że Lilka była ofiarą Ethana

- Szczęście, że udało ci się z tego wyplątać - stwierdzi Staszek, lecz w 1684 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, że Lilka wcale nie uwolniła się od tego potwora, a do tego jest winna kochankowi sporo pieniędzy. - Mam nadzieję, że się udało. Ethan to naprawdę mściwy facet. Na pewno nie daruje mi, że od niego uciekłam. Ciągle wysyła mi jakieś dziwne SMS-y... - powie Staszkowi, lecz o ukradzionych pieniądzach nie wspomni ani słowem.

Tym samym w 1684 odcinku "M jak miłość" kolejny raz potwierdzi się, że Lilka mimo przemiany jaką przeszła, nadal jest sprytną manipulantką i oszukuje bliskich. 

M jak miłość. Ślub Krystyny i Staszka da Lilce do myślenia. Staszek zrobi Banachowej niebywałą niespodziankę
Najnowsze