M jak miłość, odcinek 1691: Zduńscy jako pierwsi zauważą szokującą scenę w siedlisku! Magda i Andrzej przestaną się ukrywać - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Fim M jak miłość, odcinek 1691: Zduńscy jako pierwsi zauważą szokującą scenę w siedlisku! Magda i Andrzej przestaną się ukrywać - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Zduńscy jako pierwsi zauważą szokującą scenę w siedlisku! Magda i Andrzej przestaną się ukrywać - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-03 11:11

Impreza w siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość" przyniesie zaskakujący zwrot akcji, czego świadkami staną się Zduńscy. Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wspierają Magdę (Anna Mucha), dlatego też towarzyszą jej w Grabinie i pomogą urządzić uroczystą imprezę z okazji otwarcia pensjonatu. W 1691 odcinku "M jak miłość" Zduńscy jako pierwsi zauważą szokującą scenę pomiędzy Magdą a Andrzejem (Krystian Wieczorek). Prawnik wprosi się na imprezę i może lepiej, bo Kinga z Piotrkiem zobaczą, jak emocje odżywają. Zobacz SCENĘ WIDEO z 1691 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga i Piotrek nie odstępują Magdy na krok. Przenieśli się do siedliska, by Budzyńska nie czuła się samotna po zdradzie Andrzeja. Na szczęście Budzyńska się nie załamuje i walczy o lepszą przyszłość. Dlatego też w 1691 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek pomogą jej w organizacji przyjęcia z okazji otwarcia pensjonatu. Na miejscu zjawi się wiele bliskich osób, w tym Andrzej, który chociaż nie zostanie zaproszony, z pomocą Kamila (Marcin Bosak) da radę wkręcić się na uroczystość. 

Ważna rozmowa Magdy i Kingi przed imprezą w 1691 odcinku "M jak miłość"

Zanim wybuchnie zabawa, Kinga szczerze porozmawia z przyjaciółką. Magda wyzna, że nigdy nie zrozumie, jak mogło dojść do rozłamu jej małżeństwa, które uchodziło za niezniszczalne. 

- Ja tego nie rozumiem, nie wiem, nie kumam. Jak to się mogło stać, jak…? Tyle było dobrego między mną i Andrzejem, tyle… czułości, miłości, bliskości…, szacunku i co…? Gdzie to teraz jest…? A może mnie się tylko wydawało, wiesz, może to był tylko nie wiem sen, urojenia. Czasem zaczynam już tak myśleć, że tylko śniłam, że to był piękny…, ale sen… Czas się obudzić – wyzna załamana Budzyńska Kindze w 1691 odcinku "M jak miłość". 

Kinga i Piotrek jako pierwsi zauważą wybuch miłości Budzyńskich na imprezie w 1691 odcinku "M jak miłość"

Kiedy wszyscy bliscy zjawią się w siedlisku, Magda pokaże się jako prawdziwa gwiazda. Pięknie ubrana i uczesana zrobi wrażenie na gościach. Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) i Żak (Krzysztof Tyniec) dadzą taneczny występ, co rozochoci wszystkich do zabawy. W wir tańca rzucą się m.in. Zduńscy, a kiedy Andrzej wyczuje odpowiedni moment na poproszenie żony do tańca, podejdzie do niej bez wahania. Kinga i Piotrek od razu zauważą zbliżenie Budzyńskich. Będą zachwyceni widokiem przyjaciół razem. Nie usłyszą z daleka słów, które Andrzej skieruje do Magdy. Budzyński wyzna miłość ukochanej i obieca, że zawsze będzie przy niej. Zdradzamy, że niebawem w "M jak miłość" Magda zdecyduje się wyjechać i zostawi siedlisko pod opieką Zduńskich. To oni przyjmą pierwszych gości Budzyńskiej w pensjonacie. 

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
M jak miłość odcinek 1691. Ostatni taniec Magdy i Andrzeja na imprezie w siedlisku. Poprosi ją tylko o jedno
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze