M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Wstrząsające wyznanie Magdy. Życie z Andrzejem to jeden wielki sen – ZDJĘCIA

2022-12-02 14:11

W 1691 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 6.12.2022 o 20.55 w TVP2) z ust Magdy (Anna Mucha) padnie zaskakujące wyznanie, które zszokuje nawet Kingę (Katarzyna Cichopek)! Widok nieproszonego Andrzeja (Krystian Wieczorek) na imprezie z okazji ponownego otwarcia siedliska sprawi, że do Budzyńskiej wrócą bolesne wspomnienia, z którymi wciąż nie będzie mogła się uporać. W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda ciągle nie pogodzi się ze zdradą Andrzeja i ciążą jego kochanki Julii (Marta Chodorowska) i zrozumie, że jej idealne życie z Budzyńskim było jedynie snem, w który ona naiwnie wierzyła… Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" w siedlisku będą trwały ostatnie przygotowania do wielkiego ponownego otwarcia pensjonatu dla gości, a zarazem początku nowego życia Magdy po zdradzie Andrzeja i ciąży Julii. Wówczas do Budzyńskiej dotrze, że jest to ten moment, w którym zmienia swoje życie raz na zawsze, co bardzo ją dotknie. Tym bardziej, że będzie musiała patrzeć na szczęście swoich przyjaciół i ponowny wybuch miłości Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek), który nastąpi właśnie w dniu imprezy Magdy w siedlisku. Oliwy do ognia doleje widok nieproszonego Andrzeja w 1691 odcinku "M jak miłość", który z jednej strony ucieszy Magdę, która mimo zdrady wciąż będzie kochać męża, zaś z drugiej przywoła najbardziej bolesne wspomnienia….

W 1691 odcinku "M jak miłość" spotkanie z Andrzejem, a także szczęście Zduńskich dadzą Magdzie wiele do myślenia i doprowadzą ją do zaskakujących wniosków. Budzyńska wciąż nie będzie mogła pogodzić się ze zdradą męża, tym bardziej, iż będzie przekonana, że ich małżeństwo było tak idealne jak to Kingi i Piotrka. Jednak szybko zrozumie, że najwidoczniej tylko się łudziła, że tak było, a jej sielanka z Andrzejem to jedynie sen, z którego w brutalny sposób została wybudzona…

- Ja tego nie rozumiem, nie wiem, nie kumam. Jak to się mogło stać, jak…? Tyle było dobrego między mną i Andrzejem, tyle… czułości, miłości, bliskości…, szacunku i co…? Gdzie to teraz jest…? A może mnie się tylko wydawało, wiesz, może to był tylko nie wiem sen, urojenia. Czasem zaczynam już tak myśleć, że tylko śniłam, że to był piękny…, ale sen… Czas się obudzić – zwierzy się ze łzami w oczach Kindze w 1691 odcinku "M jak miłość", na co zszokowanej Zduńskiej aż odbierze mowę.

Jednak w 1691 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie pozwoli Magdzie tak myśleć i zrobi wszystko, aby udowodnić żonie, że ich małżeństwo nie było jedynie snem, a najpiękniejszą rzeczywistością, którą za wszelką cenę będzie chciał odzyskać. Budzyński porwie żonę do tańca i na oczach wszystkich gości przysięgnie jej, że zawsze będzie ją kochał, czym w 1691 odcinku "M jak miłość" zmiękczy jej serce i pozwoli wrócić wspomnieniami do cudownych chwil, które nie będą żadnym snem….  

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Najnowsze