M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Magda przekona się bardzo Andrzej ją kocha! Wzruszające sceny w siedlisku - ZDJĘCIA

2022-11-30 13:17

Magda (Anna Mucha) nie przestała kochać Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1691 odcinku "M jak miłość" Budzyński zrobi wszystko, byle tylko okazać żonie maksimum zainteresowania, otuchy i dać dowód, że nikt inny oprócz niej się nie liczy. Magda zorganizuje w siedlisku uroczystą imprezę z okazji otwarcia pensjonatu, gdzie zjawią się wszyscy bliscy, w tym zdrajca Andrzej. W 1691 odcinku "M jak miłość" między skłóconym małżeństwem zaiskrzy, pojawi się nadzieja i wzburzą się silne uczucia. Prawnik przekona zranioną żonę, że zawsze i wszędzie wybierze tylko ją i tylko ją kocha.

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie się spodziewała, że mąż pojawi się na uroczystym otwarciu pensjonatu w siedlisku. Do tej decyzji popchnie prawnika Kamil (Marcin Bosak), który nakieruje kolegę, że ma walczyć o żonę, choćby nie wiadomo co się działo. - Wybierasz się do siedliska na otwarcie? - zapyta Gryc, kiedy panowie spotkają się w kancelarii. - Wiesz, jakoś nie zostałem zaproszony - chłodno odpowie Andrzej. - Ale jakoś nigdy nie przejmowałeś się takimi formalnościami - uzna Kamil. - Nie bądź głupi - doda ostrzej, a prawnik weźmie sobie te słowa do serca. Pod pretekstem przekazania dokumentacji Kindze (Katarzyna Cichooek) i Piotrkowi (Marcin Mroczek), Budzyński faktycznie zjawi się w siedlisku. Wprosi się na imprezę, a Magda nie będzie wyglądała na pocieszoną. zwierzy się Kindze, że nie rozumie, gdzie wylądowała w swoim życiu.

- Tyle było dobrego między mną i Andrzejem... I gdzie to teraz jest? - zapyta Magda Kingę w 1691 odcinku "M jak miłość". 

Mało tego, Kamil na osobności wyzna Andrzejowi, że Magda przed jego przyjazdem poprosiła go o reprezentowanie w sądzie przy sprawie rozwodowej. - (...) Magda, mimo że nie jesteś jej obojętny, chce rozwodu. Patowa sytuacja, ale musisz to przetrwać. Wyrzuci cię drzwiami, to wróć oknem. Chcę, żebyś wiedział, że masz mnie po swojej stronie. Jeśli będę mógł jakoś pomóc przy ratowaniu waszego małżeństwa, to możesz na mnie liczyć - oznajmi rzeczowo Gryc, a do da Andrzejowi "kopa" do działania.

Andrzej okaże Magdzie wielką miłość podczas imprezy w siedlisku w 1691 odcinku "M jak miłość"

Kiedy uroczystość w Grabinie się rozkręci, a Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) z Żakiem (Krzysztof Tyniec) dadzą taneczne show, Budzyński zacznie działać. Porwie żonę do tańca i kiedy ich ciała się złączą, Magda go nie odepchnie. Prawnik wykorzysta moment, by przekonać ukochaną do swoich uczuć. - Pamiętaj, cokolwiek się wydarzy, zawsze będę cię kochał - obieca Andrzej, co wzruszy Magdę, ale nie będzie w stanie mu odpowiedzieć. 

M jak miłość. Andrzej odzyska Magdę! Wtargnie na imprezę do siedliska bez zaproszenia i poprosi tylko o jedno
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze