M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1691: Kisielowa uratuje Magdę na otwarciu siedliska! Da z mężem niezły popis – ZDJĘCIA

2022-12-06 21:14

W 1691 odcinku "M jak miłość" odbędzie się uroczysta impreza z okazji ponownego otwarcia siedliska w Grabinie dla gości, której gospodynią zostanie Magda (Anna Mucha). Budzyńska z pomocą Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zadbają o najdrobniejszy szczegół, a gdy wszystko będzie już gotowe, to pozostanie już tylko oficjalnie powitanie zgromadzonych gości, co wcale nie okaże się dla Magdy takie proste! Na szczęście, w ostatniej chwili w 1691 odcinku "M jak miłość" Budzyńską z opresji uratuje Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która wspólnie z Robertem (Krzysztof Tyniec) przywita gości w zjawiskowy sposób! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1691 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1691 odcinku "M jak miłość" prace remontowe w siedlisku wreszcie się skończą, a to będzie znaczyło tylko jedno! Pensjonat w Grabinie ponownie otworzy się dla gości, ale nim do tego dojdzie, to Magda zorganizuje uroczystą imprezę z okazji jego otwarcia, na którą zaprosi swoich przyjaciół z kancelarii: Piotrka z Kingą, Kamila (Marcin Bosak) z Anitą (Melania Grzesiewicz) i Polą (Hania Nowosielska), Adama Wernera (Jacek Kopczyński) z nową partnerką Laurą (Katarzyna Dmoch), jak również mieszkańców wsi z Kisielową i Żakiem na czele. Na uroczystości w 1691 odcinku "M jak miłość" zjawi się również nieproszony Andrzej, który dzięki wstawiennictwu Gryca będzie mógł zostać na imprezie, ale to wcale nie to będzie największym problemem Magdy!

W 1691 odcinku "M jak miłość" wszyscy goście zjawią się w siedlisku, a wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu będzie można rozpocząć imprezę. W tej chwili w ogrodzie zjawi się również Magda, która jak na gospodynię przystało będzie wyglądała jak milion dolarów. Wówczas Kinga zasugeruje przyjaciółce, że powinna oficjalnie wszystkich powitać, czym sprawi, że w oczach Budzyńskiej pojawi się pierwszy strach!

- Chyba powinnaś coś powiedzieć, przywitać gości. Wstawaj, no ślicznie wyglądasz – uzna Kinga.

- Ojej, myślisz, że… - przerazi się Magda, ale po chwili namysłu w 1691 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się wstać i podjąć wyzwania, ale jej próbę zakłóci nagle pojawienie się Kisielowej i Żaka.

Wtedy w 1691 odcinku "M jak miłość" Zosia uratuje Magdę z opresji i jako pani sołtys postanowi sama w jej imieniu uroczyście powitać wszystkich zgromadzonych gości i oficjalnie rozpocząć imprezę od pokazu flamenco. Wówczas Budzyńskiej spadnie prawdziwy kamień z serca!

- Proszę Państwa, w imieniu naszej uroczej gospodyni, witam wszystkich gości! Uroczystość otwarcia mój małżonek i ja uświetnimy krótkim, ale ognistym jak kastaniety występem – zapowie Zosia.

- No nawet lepiej – ucieszy się Budzyńska.

Pokaz Zosi i Roberta w 1691 odcinku "M jak miłość" przykuje uwagę wszystkich zgromadzonych i spotka się ze wspaniałym przyjęciem. W tle będzie słychać brawa i gratulacje aż w końcu wszyscy dadzą się porwać chwili i ruszą do tańca!

M jak miłość. Impreza w siedlisku Magdy zamieni się w kicz party Kisielowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany