M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Olka i Marcina wykończą żony! Poszukują ucieczki gdzie indziej - ZDJĘCIA

2022-11-22 15:12

Olek (Maurycy Popiel) i Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1690 odcinku "M jak miłość" znajdą się w koszmarnych sytuacjach, niemalże bez wyjścia. Bracia pierwszy raz od dawna zwierzą się sobie z problemów, a będzie ich naprawdę sporo. Obaj popadną w kryzysy z żonami, ale też u obu nie zapowiada się koniec kłopotów. Wręcz przeciwnie, w 1690 odcinku "M jak miłość" Olek znów skłóci się z Anetą (Ilona Janyst), a nowa niania Boryska (Tymon Szkopek) pozwoli sobie na stanowczo za dużo. Detektyw nadal nie dogada się z Izą (Adriana Kalska), a to jeszcze nie wszystko.

M jak miłość, odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

To nie będzie łatwy czas dla Olka i Marcina z "M jak miłość". Obaj będą wykończeni wybrykami żon. Ortopeda boi się opiekować synkiem Boryskiem, o co ma pretensje Aneta, która zaś założyła sobie połączenie pracy zawodowej i wychowania dziecka, co okazuje się bardzo trudne. Chodakowscy wynajęli nianię Paulinę (Elżbieta Trzaskoś), ale w 1690 odcinku "M jak miłość" okaże się, że kobieta będzie liczyła na coś więcej. Zacznie jawnie podrywać lekarza, a kiedy ten zaśnie, owinie go kocem, a potem zaproponuje masaż. Olek poczuje się bardzo niekomfortowo, a nie będzie chciał przyznać się Anecie do podrywu, bo ta zapewne wpadłby w szał. U Marcina sytuacja w 1690 odcinku "M jak miłość" wcale nie wypadnie lepiej, bo jego kryzys z Izą tylko narośnie. Chodakowska za bardzo poświęca się pracy w "Głosie Gródka", gdzie pracuje z przystojnym dziennikarzem z USA - Radkiem (Philipe Tłokiński). Detektyw od razu nie polubił mężczyzny i może słusznie, bo niebawem w "M jak miłość" sytuacja zaostrzy się i dojdzie do pocałunku Izy i Radka! 

Bracia Chodakowscy w 1690 odcinku "M jak miłość" odreagują na wspólnym treningu i zwierzą się z kłopotów

Olek i Marcin poczują, że muszą się wygadać, wesprzeć, spędzić czas bez żon, w męskim gronie. Dlatego umówią się na trening bokserski, ale też znajdą chwilę na szczerą rozmowę. Zrozumieją się doskonale, bo obaj będą mieć duży problem z żonami, a kiedy lekarz wróci do domu po treningu, cwana Aneta od razu wygłosi pretensje, że swój wolny czas poświęca bratu, zamiast zająć się synem. W 1690 odcinku "M jak miłość" odbędzie się też poważna rozmowa między Olkiem a nianią Pauliną, bo lekarz odkryje, że kobieta ma szemraną przeszłość i uwiodła poprzedniego pracodawcę. Zagrozi jej zwolnieniem z pracy! Marcin natomiast nie zdąży dogadać się z Izą, bo u nich sytuacja stanie się jeszcze cięższa. Chodakowska przesadzi, poświęcając cały czas Radkowi i pracy, a wkrótce będzie jeszcze goręcej i ostrzej! 

M jak miłość. Aneta odmówi Olkowi seksu! Bolesny finał igraszek Chodakowskiego w łóżku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze