M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1688: Zazdrosny Marcin zniszczy Izę! Wytknie jej, jak nisko upadła – ZDJĘCIA

W 1688 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) pozna nowego współpracownika Izy (Adriana Kalska) i szybko zrobi się zazdrosny. Niestety, będzie miał powód - Radek (Philippe Tłokiński) okaże się przystojny i nie będzie odstępował szefowej Chodakowskiej na krok. A ona będzie nim zachwycona... Marcin nie będzie czekał aż stanie się najgorsze - a stanie się o czym pisaliśmy jako pierwsi! - tylko już w 1688 odcinku "M jak miłość" wygarnie Izie, co myśli o jej "karierze". Dokąd to wszystko ich zaprowadzi? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1688 - wtorek, 22.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1688 odcinku "M jak miłość" Iza nareszcie spędzi trochę czasu z rodziną, choć bardzo szybko będzie chciała wracać do pracy. Marcin nabierze podejrzeń, że prawdziwym powodem przepracowania jego żony jest jej przystojny asystent Radek. Kiedy go pozna, będzie miał już pewność, że tak jest. Detektyw Chodakowski zauważy coś jeszcze swoim czujnym okiem w tzw. rozwoju kariery swojej żony i nie jej omieszka o tym poinformować. Trzeba przyznać, że będzie mocno!

Kiedy Iza w 1688 odcinku "M jak miłość" przedstawi Marcinowi Radka nie będzie ukrywała, jak bardzo jest swoim współpracownikiem zachwycona. Peany na cześć asystenta tylko wkurzą Marcina, więc szybko da upust swojej złośliwości. I mocno oberwie się przy tym Izie!

- Radek to naprawdę zdolny chłopak - zacznie zachwycać się Iza w w 1688 odcinku "M jak miłość". - Był na stypendium w Stanach, pracował w polonijnych mediach w Chicago, w Nowym Jorku...

- No, no... Taki bystrzak i wylądował w Gródku? - podsumuje złośliwie Marcin.

- Mówiłam ci... Dostał dom w spadku po ciotce, więc wykorzystał okazję i wrócił - Iza jeszcze nie zauważy, że przytyk dotyczy także jej zaangażowania w pracę redakcji. 

 - I "New York Times" wypuścił go z rąk?

- Marcin... To nie było potrzebne - zorientuje się wreszcie Iza. 

- A co mam powiedzieć? Jakiś przystojny facet podwozi cię do domu. Dlaczego po mnie nie zadzwoniłaś? Przecież bym od razu przyjechał... - Marcin przyzna się do zazdrości. 

Iza wyjaśni w odpowiedzi, że Radek i tak jechał do Warszawy, więc nie był to żaden wyczyn z jego strony. Ale doda przy tym coś niepokojącego: - Marcin, w tym momencie ten chłopak to jest dla mnie prawdziwy skarb...

I ów "skarb w finale 1688 odcinka "M jak miłość" zadzwoni, że jest na SOR w szpitalu, bo miał poważny wypadek. Zderzenie czołowe unieruchomi go na dłużej i nie będzie go w pracy. I wtedy Iza rzuci wszystko - Marcina, dzieci i nie pojedzie z nimi na zaplanowany wyjazd nad morze. Za to popędzi do Gródka i to się wszystko źle skończy

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1692: Julia w szpitalu po napadzie. Dziecko Andrzeja nie przeżyje - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1688 ZWIASTUN. Operacja Franki z komplikacjami! Nowy facet w życiu Izy przepustką do wolności
Najnowsze