M jak miłość, odcinek 1690: Iza wystawi Radka dla rodziny! Wreszcie słusznie wybierze - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1690: Iza wystawi Radka dla rodziny! Wreszcie słusznie wybierze - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1690: Iza wystawi Radka dla rodziny! Wreszcie słusznie wybierze - ZDJĘCIA

2022-12-02 13:21

W 1690 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) niespodziewanie wróci z Gródka do rodziny, chociaż Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie przekonany, że czeka go kolejny wieczór bez żony. Umówi się z Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska) na oglądanie filmów, a nagle do mieszkania wejdzie Iza! Chodakowska w 1690 odcinku "M jak miłość" zaskoczy wszystkich informacją, że wystawiła dziennikarza Radka (Philippe Tłokiński) i wybiera rodzinę. Marcin ucieszy się z niespodzianki, ale to jeszcze nie koniec zawirować u Chodakowskich.

"M jak miłość" odcinek 1690 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin nie mają czasu dla siebie, bo Chodakowska wybrała karierę w "Głosie Gródka", gdzie objęła stanowisko naczelnej. Praca ją pochłania, a ona ma coraz mniej możliwości do spotkania z mężem i dziećmi. Marcin zajmie się za to pomocą Olkowi (Maurycy Popiel), który zechce dać chwilę wytchnienia zmęczonej Anecie (Ilona Janyst), ale opieka nad Boryskiem (Tymon Szkopek) sprawi mu wiele problemów. Dlatego też bracia Chodakowscy połączą siły. W 1690 odcinku "M jak miłość" Iza niespodziewanie pojawi się w Warszawie i zaskoczy wszystkich. Przywiezie ze sobą prezent w postaci pudełka popcornu i wprosi się na rodzinny wieczór filmowy.

- Wysłałam samego fotografa na ten wernisaż. Wasza impreza wydawała się dużo ciekawsza - powie w progu drzwi Iza, która jasno da do zrozumienia, że wybrała towarzystwo bliskich, a nie przystojnego kolegi z pracy. Może i lepiej, bo Marcin zrobił się zazdrosny o dziennikarza z USA i może słusznie, bo niebawem w "M jak miłość" Chodakowska i Radek mocno się do siebie zbliżą.

- Mamuś, śniło mi się, że wróciłaś i miałaś popcorn, a tata pomógł takiemu panu na wózku i ten pan bardzo dziękował i dostał pycha czekoladki - powie Szymek na widok mamy.

- Tata jest super - przyzna Iza i poczęstuje dzieciaki popcornem niespodzianką. 

Radosne chwile u Chodakowskich w 1691 odcinku "M jak miłość" nie potrwają zbyt długo 

Niestety nie można mówić o wielkiej sielance w życiu Izy i Marcina. Owszem, w 1691 odcinku "M jak miłość" Chodakowska wybierze towarzystwo rodziny zamiast pracy, ale niebawem mocno zbliży się do asystentka Radka. Fotograf wykorzysta fakt, że w małżeństwie pięknej Izy źle się dzieje i zawsze znajdzie się obok, by pocieszyć kobietę. Między małżonkami dojdzie do ostrych kłótni, a w końcu w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" dojdzie do zdrady! Iza i Radek pocałują się i jeszcze nie wiadomo, jak zareaguje na to detektyw Chodakowski...

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany