M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Ostra kłótnia Basi i Dawida przed ostatecznym rozstaniem! Ucieknie od niego! - ZDJĘCIA

2022-11-21 11:23

W 1689 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) wścieknie się, zacznie wydzierać, a w końcu ucieknie! Wszystko przez okropną wiadomość o tym, że Dawid (Iwo Wiciński) ją zostawia, bo dostał bardzo kuszącą propozycję w Stanach Zjednoczonych. To oznacza rozłąkę nastolatków, który przecież tak wiele razem przeszli. W 1689 odcinku "M jak miłość" nastąpi pożegnanie pary, ale bynajmniej nie w miłej atmosferze. Dojdzie do ostrej wymiany zdań, a Basia tak łatwo nie zaakceptuje decyzji chłopaka, z którym miała nadzieję układać sobie przyszłość...

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku "M jak miłość" nastąpi rozłam związku Basi i Dawida. Nastolatkowie wiele razem przeszli, a teraz nastanie czas rozłąki, czego Basia nie zniesie dobrze. Jaszewski od zawsze interesuje się fotografią, dlatego powinien skakać z radości na wieść o tym, że wygrał prestiżowy konkurs i otrzymuje stypendium w Stanach Zjednoczonych. To wielka szansa dla chłopaka, ale wyjazd miałby trwać rok i to rodzi duży problem dla jego relacji z młodą Rogowską. Basia bardzo zżyła się z Dawidem, chociaż na początku jego rodzina coś ukrywała, on sam zachowywał się dziwnie i czasem sprowadzał na Basię kłopoty, ostatecznie Dawid dorósł, przeżył zamknięcie ojca Mariusza (Tomasz Lulek) za kratami i skupił się na sobie, na swoim rozwoju. Wygrana w konkursie to wielka szansa, ale też pewnego rodzaju koniec związku z Basią. 

Dawid obwieści Basi swój wyjazd w 1689 odcinku "M jak miłość", a ona wpadnie w histerię! 

Jaszewski powie Basi o wygranej i wyjeździe, a ona oniemieje. Nie spodziewa się rozłąki z ukochanym na rok czasu. - Nie chcę, żebyś wyjeżdżał, słyszysz?! Nie zgadzam się! - krzyknie załamana Basia i ucieknie od chłopaka. W jego głowie zrodzi się duża wątpliwość i będzie gotowy zrezygnować z szansy wyjazdu, ale Artur (Robert Moskwa) doradzi mu, żeby raz jeszcze przemyślał decyzję, bo w przyszłości może nie wybaczyć sobie, że nie przyjął takiej oferty. W pocieszanie Basi zaangażuje się również Barbara (Teresa Lipowska), która zabierze wnuczkę na grób swojej wielkiej miłości sprzed lat. Młoda Rogowska w 1689 odcinku "M jak miłość" powoli zacznie się godzić z faktem, że musi rozstać się z Dawidem.

- Ja tego nie wytrzymam... Nie wyobrażam sobie całego roku bez Dawidaprzyzna zapłakana dziewczyna, a Barbara i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie bedą mogły patrzeć na jej rozpacz. Wyleje się morze łez, ale wiadomo już, że Dawid wyjedzie. Iwo Wiciński opuszcza obsadę "M jak miłość" i póki co nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś odwiedzi Basię w Grabinie.  

M jak miłość. Barbara wyzna Magdzie tajemnicę Marka! Mostowiak nieźle nawywijał
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze