M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Iza i Marcin na zlecenie Kisielowej dorwą bandytę, który grozi Magdzie?! Ruszą do akcji w Grabinie - WIDEO

2022-11-16 13:24

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) włączą się do akcji obrony Magdy (Anna Mucha) i spróbują dorwać włamywacza z siedliska, który zagrozi całej Grabinie. To Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zleci Chodakowskim misję, bo pani sołtys nie pozwoli, by ktokolwiek zagrażał mieszkańcom ukochanej wsi. Inna sprawa, że Zofia w 1689 odcinku "M jak miłość" nie ukryje dużego zainteresowania przystojnym detektywem, który zrobi na niej wielkie wrażenie. Czy Marcin uratuje Magdę i społeczność Grabiny przed niebezpieczeństwem? Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin zaangażują się w sprawę ataku na Magdę w siedlisku i za sprawą Kisielowej, zostaną wciągnięci w śledztwo. Zofia zatrzyma samochód Chodakowskich w 1689 odcinku "M jak miłość" i cała zadyszana rozkaże pomóc w złapaniu złoczyńcy. Chodakowski często ma do czynienia z bandytami, ale takiej pomocniczki jak pani sołtys, jeszcze nigdy nie miał! Kisielowa postanowi na własną rękę szukać bandyty z siedliska, więc uzna, że przyda się portret pamięciowy włamywacza. Współpraca nie przebiegnie pomyślnie. 

- Oczy czarne – opisze Kisielowa w 1689 odcinku "M jak miłość". 

- Czarne? Przed chwilą mówiła pani, że niebieskie – zauważy rysownik.

- Chyba się pan przesłyszał – pouczy go.

- Trudno rozpoznać złodzieja, trzeba mieć jakieś takie przeczucie. Spostrzegawczość i szósty czy siódmy zmysł wiele pomoże. (...) Jeżeli chodzi o portret pamięciowy, to rzeczywiście musi być świetny rysownik, który wyłuska wszystkie wiadomości i coś tam przełoży na papier - tłumaczy Małgorzata Rożniatowska w "Kulisach M jak miłość". Pech zechce, że kiedy rysownik zdobędzie od Zofii potrzebne informacje i stworzy portret pamięciowy, okaże się, że narysowany mężczyzna jest bardzo podobny do Chodakowskiego! 

- Z talentem u pana słabo albo chyba w ogóle mnie pan nie słuchał – ostro rzuci Zosia, kiedy zobaczy efekt końcowy pracy rysownika. Nie będzie dało się ukryć, że Marcin zrobił duże wrażenie na seniorce. Chodakowski faktycznie spróbuje pomóc w trudnej sytuacji w Grabinie, szczególnie że na miejscu pracuje też Iza, więc ona również może być narażona na niebezpieczeństwo. Kisielowa jak zawsze wykaże się dobrymi intencjami, ale nie wyjdzie to najlepiej. Pomyli złoczyńców i dorwie nie tego człowieka, którego powinna! 

- Każdy śledczy powinien być bardzo inteligentny, bystry i umieć działać - tłumaczy Małgorzata Rożniatowska w "Kulisach M jak miłość". - Zosia najbardziej ufa swojej intuicji. Jak sobie coś zaobserwuje, a do tego dołoży własną teorię, to święty Boże nie pomoże, wie, że ma rację - dodaje aktorka.

M jak miłość. Kisielowa złapie bandytę polującego na Magdę! Policja nie będzie miała szans z Zosią
Najnowsze