M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Kisielowa wpakuje Marcina do więzienia?! Poda jego rysopis jako włamywacza – WIDEO

2022-11-17 8:45

W 1689 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 28.11.2022 o 20.55 w TVP2) to Marcin (Mikołaj Roznerski) okaże się włamywaczem, grasującym po Grabinie? Oczywiście, to nie Chodakowski będzie przestępcą, ale wiele wskazuje na to, że to właśnie mąż Izy (Adriana Kalska) pójdzie siedzieć za grabieże domów! Wszystko przez to, że w 1689 odcinku „M jak miłość” Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) rozpocznie swoje indywidualne śledztwo i odwzoruje u rysownika wizerunek Marcina! Co gorsze, wcześniej złoży zeznania na policji, które jeszcze bardziej pogrążą Chodakowskiego. Czy Marcin skończy za kratkami? Zobaczcie, co już wiemy i obejrzyjcie to koniecznie w WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1689 odcinku „M jak miłość” Kisielowa, jak na dobrą pani sołtys przystało, nie spocznie, póki nie znajdzie włamywacza, który kręci się po domach w Grabinie. Tym bardziej, że ostatnio bandyta próbował zaatakować samotną Magdę (Anna Mucha) w siedlisku, ale w ostatniej chwili spłoszył go widok Andrzeja (Krystian Wieczorek), który dla bezpieczeństwa żony zdecydował się zostać na noc, a nawet zamontować monitoring. Wówczas na miejscu zjawiła się policja, a także Zosia ze swoją ekipą – Robertem (Krzysztof Tyniec) i Leonem (Dariusz Toczek), która znając możliwości funkcjonariuszy, uznała, że musi wziąć sprawy w swoje ręce, gdyż tylko ona może przywrócić w Grabinie spokój. W 1689 odcinku „M jak miłość” Kisielowa rozpocznie swoje dochodzenie, w którym głównym podejrzanym stanie się Marcin!

W 1687 odcinku „M jak miłość” Zosia i Barbara (Teresa Lipowska) udadzą się na komisariat, aby złożyć zeznania w sprawie włamywacza. Niestety, seniorki nie będą dokładnie pamiętać, jak wyglądał mężczyzna, gdyż każda zapamięta go inaczej i poda policji inne dane!

- Wysoki – przyzna Zosia.

- Nie, nie, raczej takiego średniego wzrostu – poprawi ją Barbara.

- Trudno rozpoznać złodzieja. Można mieć jakieś przeczucie. Myślę, że spostrzegawczość i jakiś taki 6 czy 7 zmysł tutaj wiele pomoże – przyznaje Małgorzata Rożniatowska w „Kulisach M jak miłość”.

W 1689 odcinku „M jak miłość” Kisielowa postanowi iść dalej ze swoimi przeczuciami i w towarzystwie Rafała (Jakub Kucner) spotka się z rysownikiem, który będzie miał odwzorować wizerunek włamywacza. Jednak i w tym przypadku pani sołtys nie będzie pamiętała szczegółów i spowoduje spore zamieszanie w pracy rysownika!

- Oczy czarne – opisze Kisielowa.

- Czarne? Przed chwilą mówiła pani, że niebieskie – zauważy rysownik.

- Chyba się pan przesłyszał – pouczy go.

- Jeżeli chodzi o portret pamięciowy, to rzeczywiście musi być świetny rysownik, który wyłuska wszystkie wiadomości i coś tam przełoży na papier – tłumaczy Rożniatowska w „Kulisach M jak miłość”.

Jeszcze w 1689 odcinku „M jak miłość” współpraca Kisielowej z rysownikiem popłaci i uda się stworzyć portret potencjalnego włamywacza. Sęk w tym, że zobrazowany mężczyzna będzie wyglądał dokładnie jak Marcin, który akurat w tym samym czasie zjawi się w siedlisku pod obecność Rafała! Oczywiście, Zosia skrytykuje rysownika, twierdząc, że chyba się nie zrozumieli, ale czy to wystarczy, aby ocalić Chodakowskiego, który w tym momencie w 1689 odcinku „M jak miłość” stanie się głównym podejrzanym? Tego dowiemy się już niebawem!

- Z talentem u pana słabo albo chyba w ogóle mnie pan nie słuchał – zarzuci mu Kisielowa.

M jak miłość. Kisielowa złapie bandytę polującego na Magdę! Policja nie będzie miała szans z Zosią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze