M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Artur Rogowski namówi Dawida, by zostawił Basię! Jaszewski zniknie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-28 20:48

W 1689 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) i Dawid (Iwo Wiciński) rozstaną się ze sporym udziałem Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). Rozpacz Basi na wieść o tym, że jej chłopak wyjedzie na rok do USA, bo wygrał stypendium w szkole fotografii w Bostonie doprowadzi do tego, że wspólna przyszłość pary 13-latków zawiśnie na włosku. Nieoczekiwanie w 1689 odcinku "M jak miłość" Rogowski uzna, że musi przekonać Dawida do wyjazdu dla dobra córki. Czyżby dalej nienawidził młodego Jaszewskiego i w ten sposób chciał się go pozbyć z życia Basi? Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN 1689 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Rozstanie Basi i Dawida w 1689 odcinku "M jak miłość" przesądzi Rogowski! Kiedy w domu Mostowiaków w Grabinie zjawi się chłopak 13-letniej córki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura, żeby przegadać z nią wyjazd do USA na prestiżowe stypendium w szkole fotografii artystycznej w Bostonie, cała rodzina zobacz na własne oczy jak Basi trudno uporać się ze myślą, że zostawi sama, że ukochany ją zostawi na cały rok.

Dawid dla Basi w 1689 odcinku "M jak miłość" nie zrezygnuje z wyjazdu do USA?

Zrozpaczona Rogowska w 1689 odcinku "M jak miłość" zamknie się w swoim pokoju, nie wpuści do siebie ani Dawida, ani tym bardziej rodziców. Jej gwałtowna reakcja na wyjazd Dawida, uświadomi chłopakowi, że z miłości musi zrezygnować z planów na przyszłość, marzeń o zostaniu fotografem. Wtedy do akcji wkroczy Artur, który postanowi kuć żelazo póki gorące i popchnąć chłopaka Basi do wyjazdu. Wreszcie będzie miał go z głowy? Nie jest żadną tajemnicą, że od początku nie podobało mu się dokąd zmierza związek Basi z młodym Jaszewskim.

Dlatego w 1689 odcinku "M jak miłość" Artur stanie po stronie Dawida i przyzna mu rację. - Naprawdę nie wiem co robić. Na początku cieszyłem się z tego stypendium. Pomyślałem sobie, co to jest rok. Myślałem, że szybko przeleci, ale ja chcę, żeby Basia przeze mnie przez rok płakała...

- Daj spokój. Basia z czasem zrozumie...

- Nie, ja nie mogę jej tego zrobić!

- Dawid, posłuchaj. Jesteście młodzi, podejmujecie decyzję emocjonalnie. Ja to rozumiem, bo w waszym wieku to jest naturalne, ale w ważnych sprawach warto podejmować decyzję racjonalne. To stypendium to jest dla ciebie wielka szansa. Rozumiesz? Jeżeli z niego zrezygnujesz, to się potem odbije na Basi. Będziesz miał do niej żal...

- Nieprawda!

- A tak nieprawda! Nawet podświadomie już teraz mówisz, że nie wiesz co masz robić. Powinieneś jechać. Takie jest moje zdanie... Mówię to z pełną życzliwością. I w trosce o ciebie i Basię. Chociaż wiesz, że dla córki chcę jak najlepiej - przekona Dawida w 1689 odcinku "M jak miłość", choć Artur inaczej niż Dawid pojmuje dobro jedynego dziecka.

M jak miłość odcinek 1689 ZWIASTUN. Basia dowie się, że nie jest wnuczką Lucjana. Dawid ją zostawi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze