M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Łukasz zaopiekuje się samotną Magdą! Patrycja będzie miała powody do zazdrości - ZDJĘCIA

W 1687 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zajmie się zdradzoną przez Andrzeja (Krystian Wieczorek) Magdą (Anna Mucha)! Jak pisaliśmy jako pierwsi, wiadomo już, że w tym samym odcinku Patrycja (Alżbeta Lenska) wpadnie w szał zazdrości na widok Budzyńskiej. Czy będzie już wtedy wiedziała, że Łukasz zacznie się z Magdą spotykać? Jak podaje serwis AKPA Łukasz zostanie poproszony o roztoczenie opiekuńczych skrzydeł nad samotną Budzyńską. Ale inna sprawa, że Wojciechowski w 1687 odcinku "M jak miłość" chętnie się w to zaangażuje i Argasińska będzie miała powody do zazdrości. Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1687 odcinku "M jak miłość" Patrycja oszaleje z zazdrości z powodu Magdy - pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ>>> Jak się okazuje będzie miała prawdziwy powód! Łukasz zaopiekuje się samotną Magdą i w dodatku będzie miał dobry powód, bo zostanie o to poproszony przez najważniejszą w serialu osobę. Jak do tego dojdzie?  

Jak podaje serwis AKPA w 1687 odcinku "M jak miłość" to Barbara osobiście poprosi Łukasza, aby roztoczył opiekę nad samotną Magdą. Budzyńska już wtedy będzie realizowała swój plan w pensjonacie w siedlisku i każde męskie ramię jej się przyda. Czy Patrycja będzie miała powody do zazdrości? 

Na najnowszych ZDJĘCIACH Z 1687 odcinka "M jak miłość" widać minę Argasińskiej na widok Magdy. Zapewne Patrycja już dawno zrozumiałą, że Łukasz potrafi być szaleńczo zakochany i wierny tylko starszej od siebie, doświadczonej kobiecie. Czy Magda stanie się nowym obiektem uczuć Wojciechowskiego? 

Wiele zależy od tego, czy w 1687 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie już dojrzałym mężczyzną, czy jeszcze jednak po części chłopcem. Wojciechowski właśnie w tym odcinku serialu wesprze matkę swojego syna w powrocie do zawodu prawnika. Tylko czy świadczy to o jego dojrzałości, czy po prostu ucieszy się, że ma więcej czasu dla siebie? Przekonamy się obserwując wątek od poniedziałku, 21.11 o stałej porze w TVP2. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1686: Przerażające odkrycie Anity o Andrzeju. Znajdzie sposób, żeby pozbyć się Julii

M jak miłość. Zdesperowany Werner zdradzi wszystkich i dołączy do Julii i Sylwii?!
Najnowsze