M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Łukasz pozwoli Patrycji wrócić do dawnego życia! Pożałuje tej decyzji? - ZDJĘCIA

2022-11-05 21:48

W 1687 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) nie zdoła dłużej udawać, że Patrycja (Alżbeta Lenska) spełnia się w roli matki i wystarczy jej tylko posiadanie dziecka, życie kury domowej w Grabinie! Po rozwodzie z Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger) ukochana Łukasza zapragnęła czegoś więcej, powrotu do dawnego życia, które wiodła zanim wyszła za mąż za tyrana, który zamknął ją w złotej klatce. Plany Patrycji w 1687 odcinku "M jak miłość" co prawda nie spodobają się Łukaszowi, bo na pewno ucierpi na tym ich syn Jaś (Aleksander Cacko), ale nie będzie miał wyjścia. Zgodzi się, żeby Argasińska spełniła swoje marzenie! Szybko tego pożałuje?

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Spore zmiany w 1687 odcinku "M jak miłość" nastąpią u Patrycji i Łukasz, których spokojne życie w leśniczówce w Grabinie wywróci się do góry nogami! Już jakiś czas temu Argasińska podjęła odważną decyzją o powrocie do pracy, do zawodu prawnika, o wznowieniu dyplomu, aplikacji, praktyce adwokackiej w kancelarii dawnej koleżanki w Warszawie. Właśnie z tego powodu między Patrycją i Łukaszem doszło nawet do ostrej wymiany zdań. Wojciechowski uznał, że sam zdoła utrzymać rodzinę, ale ona zbuntowała się - uprzedziła ukochanego, że nie pozwoli, by mówił jej co ma robić ze swoim życiem, tak jak kiedyś Argasiński!

Nawet matka Łukasza w "M jak miłość" nie powstrzyma Patrycji

Kilka tygodni temu w "M jak miłość" Patrycja postawiła na swoim - skontaktowała się z kancelarią, w której przed laty pracowała i dogadała wszelkie szczegóły. Naraziła się tym samym matce Łukasza! Marta (Dominika Ostałowska) głośno powiedziała, że właśnie z tego powodu tak nie znosi wybranki swojego syna, nie może patrzeć na jej szczęście. Ale nawet wredna teściowa w 1687 odcinku "M jak miłość" nie przeszkodzi Patrycji w realizacji planów, marzeń z przeszłości, gdy jeszcze nie znała potwora Argasińskiego.

Łukasz w 1687 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na nową pracę Patrycji

W tej kwestii Łukasz w 1687 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia. Nie zdoła powstrzymać Patrycji, ograniczać jej, skoro tyle przeszła z Jerzym. Wojciechowski zapewni Patrycję, że popiera jej decyzję o powrocie do zawodu oraz chęci rozwijania swojej kariery prawniczej. Zastrzeże jednak, że Jaś nie może na tym ucierpieć, że ich syn jest najważniejszy.

Nowe wyzwanie dla Łukasza w 1687 odcinku "M jak miłość"

Ponieważ Patrycja będzie pracować, Łukasz haruje jako rehabilitant i fizjoterapeuta w wiejskiej przychodni w Lipnicy, to już w 1687 odcinku "M jak miłość" pojawi się problem kto zajmie się w tym czasie Jasiem. Zakochani będą musieli poszukać pomocy. Do tego Łukasz dostanie ważne zadanie o babci Barbary, żeby wspierać żonę swojego ojczyma Andrzeja, Magdę (Anna Mucha), więc w 1687 odcinku "M jak miłość" spadnie na niego jeszcze więcej obowiązków. Tego dnia razem z Patrycją odwiedzi Magdę w siedlisku. Początkowo nic nie będzie zapowiadało kolejnych kłopotów w związku tej pary.

M jak miłość. Patrycja po rozwodzie z Argasińskim nie będzie szczęśliwa z Łukaszem? Podpadnie Marcie i narazi się Kisielowej!
Najnowsze