M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Patrycja upokorzy Łukasza w przychodni Rogowskiego. Sama postanowi utrzymać rodzinę - ZDJĘCIA

2022-10-18 20:43

W 1679 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) rozkręci aferę o pracę! Uda się do przychodni Rogowskiego (Robert Moskwa), gdzie zatrudnił się Łukasz (Jakub Józefowicz) i obwieści mu, że ma zamiar utrzymać rodzinę. Zrobi z Wojciechowskiego nieudacznika, a syn Marty (Dominika Ostałowska) poczuje, że ukochana w niego nie wierzy. W 1679 odcinku "M jak miłość" przed przychodnią Artura rozegra się ostra scena między rodzicami małego Jasia (Aleksander Cacko). Patrycja rzuci do Łukasza, że ma zamiar wrócić do zawodu prawnika, czy mu się to podoba, czy nie.

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1679 odcinku "M jak miłość" Patrycja nabierze sił do działania i przypomni sobie o tym, jak lata temu studiowała prawo i zrobiła aplikację. Postanowi to wykorzystać i wrócić do zawodu. Kiedy żyła u boku Argasińskiego (Karol Strasburger), nie musiała martwić się o pieniądze i wydatki. Wiodła luksusowe życie, chociaż oczywiście to nie usprawiedliwiało Jerzego, który się nad nią znęcał. Ukochana Łukasza poczuje, że nie może zostawiać spraw finansowych w rękach fizjoterapeuty. Łukasz dla niej zrezygnował z pracy w Warszawie i zatrudnił się u Rogowskiego, co bardzo nie spodobało się Marcie. W 1679 odcinku "M jak miłość" w Patrycji odżyje nadzieja, kiedy Leon (Dariusz Toczek) przyjdzie do niej z kwiatami i zacznie dziękować za poradę prawną, która go uratowała! Patrycja poczuje, że może na nowo zagłębić się w prawo. 

Patrycja zrobi obciach Łukaszowi w przychodni w 1679 odcinku "M jak miłość"

Patrycja z synkiem zjawią się w pracy Wojciechowskiego, gdzie dojdzie do ostrej wymiany zdań. - (...) Nie utrzymamy się z samych korepetycji - powie Wojciechowski, kiedy usłyszy pomysł ukochanej o powrocie do pracy. - Ja nie mówię o korepetycjach, ja mówię o swojej pracy, o moim zawodzie. Jestem z wykształcenia prawniczką, więc może czas odkurzyć swój dyplom i aplikację - oznajmi kobieta. - Ale jak ty to sobie wyobrażasz? Co z Jasiem? - Wojciechowski nie będzie zachwycony pomysłem. - Możemy zajmować się z nim na zmianę, albo mogę pracować zdalnie. Ostatnio dałam Leonowi poradę prawną i okazało się, że całkiem nieźle pamiętam wszystko! - pochwali się matka Jasia i przyzna nawet, że napisała do swojej byłej szefowej. - Poczekaj, poczekaj... Kochanie, naprawdę jestem w stanie utrzymać naszą rodzinę - powie wzburzony Łukasz. - Wybacz kochanie, ale zbyt często w tej kwestii mówiono mi co mam robić - wścieknie się Patrycja, a pod przychodnią zrobi się gorąco.

Łukasz poczuje, że Patrycja w niego nie wierzy. W 1679 odcinku "M jak miłość" zauważy, że widocznie Patrycja chce czegoś więcej od życia i potrzebuje nowych wyzwań. Sam poczuje się jednak lekko urażony.

M jak miłość. Aneta skłóci całą rodzinę! Przez chorą fanaberię odwróci się od niej nawet Iwona
Najnowsze