M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Kinga i Piotrek zniszczą tajną schadzkę Lenki z chłopakiem! 13-letnia córka Zduńskich przesadzi – ZDJĘCIA

2022-11-04 10:54

W 1687 odcinku „M jak miłość” (emisja w poniedziałek 21.11.2022 o 20.55 w TVP2) Lenka (Olga Cybińska) pójdzie za radą Kingi (Katarzyna Cichopek) i zaprosi do domu Antka (Jakub Strach). Sęk w tym, że 13-letnia córka Zduńskich pójdzie o krok dalej i urządzi sobie tajną schadzkę z chłopakiem pod nieobecność rodziców! Niestety, cwany plan Lenki w 1687 odcinku „M jak miłość” nie powiedzie się, gdyż Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) wrócą do domu wcześniej niż zapowiadali, wprowadzając nastolatków w niemałe zakłopotanie! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1687 odcinku „M jak miłość” Lenka zdecyduje się na odważny krok! Zduńska wreszcie pogodzi się z tym, że nie dostała się do wymarzonego liceum wspólnie z Antkiem, w którym od dawna się podkochuje, co zdradził rodzicom Misiek (Aleksander Bożyk). Wówczas świat 13-latki kompletnie się załamał, jednak wtedy z pomocą przyszła jej Kinga, która zdradziła jej sprawdzony patent na to jak poderwać chłopaka. Zduńska poradziła córce, aby zaprosiła ukochanego do domu tak jak 20 lat temu ona postąpiła z Piotrkiem, z którym do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. W 1687 odcinku „M jak miłość” Lenka postanowi pójść za radą matki i również zdecyduje się zaprosić do siebie Antka z tą jednak różnicą, że zrobi to pod nieobecność rodziców, którzy wybiorą się na romantyczny weekend do siedliska Magdy (Anna Mucha)!

Niestety, jak podaje swiatseriali.interia.pl w 1687 odcinku „M jak miłość” cwany plan Lenki nie wypali, gdyż miłe chwile z chłopakiem przerwie niespodziewany dzwonek do drzwi. Okaże się, że Kinga i Piotrek zdecydowali się skrócić swój wyjazd i zjawić się w domu nieco wcześniej niż zapowiadali, całkowicie psując schadzkę 13-latków i wprowadzając ich w spore zakłopotanie!

- O! Myślałam, że was nie ma... – powie zmieszana Lenka.

W 1687 odcinku „M jak miłość” u progu mieszkania Kinga i Piotrek dostrzegą sympatycznego okularnika. Antek od razu ukłoni się rodzicom Lenki, ale nie będzie w stanie ukryć swojego zakłopotania tą niezręczną sytuacją. Wówczas z opresji uratuje go Lenka, która postanowi oficjalnie przedstawić Zduńskim swojego chłopaka, czym kompletnie zszokuje również ich.

- Mamo, tato, to jest Antek. Mój chłopak – oznajmi Lenka, na co Zduńscy aż zaniemówią z wrażenia.

Następnie w 1687 odcinku „M jak miłość” Lenka i Antek udadzą się do pokoju nastolatki, ale Piotrek postanowi mieć na nich oko! Zduńskiemu nie spodoba się nieodpowiedzialne zachowanie córki, dlatego postanowi ją kontrolować. Chwilę później Kinga nakryje męża na podsłuchiwaniu 13-latków, co od razu ją zbulwersuje, ale nie zmieni podejścia Piotrka!

- Piotrek...? Co ty wyprawiasz? Podsłuchujesz? Nie uważasz, że Lenka zasługuje na odrobinę prywatności? – naskoczy na niego Kinga.

- Uważam, ale wolę mieć tę prywatność pod kontrolą – powie stanowczo Piotrek w 1687 odcinku „M jak miłość”.

M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka się powiększy! Wszystko przez Lenkę
Najnowsze