M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Lenka straci chłopaka! Kinga poradzi 13-letniej córce jak go poderwać. Tak samo zrobiła z Piotrkiem - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-31 21:05

W 1682 odcinku "M jak miłość" Lenka (Olga Cybińska) przeżyje dramat, bo po egzaminach ósmoklasisty nie dostanie się wymarzonego liceum! Córka Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) pogrąży się w rozpaczy, ale wcale nie z powodu szkoły i własnej porażki. Tylko matce 13-letnia Lenka w 1682 odcinku "M jak miłość" zwierzy się, że chodzi o chłopaka, w którym się zakochała i dla którego wybrała właśnie to liceum. Kinga sprzeda córce historię sprzed lat - jak podrywała Piotrka na nowy, szary komputer. Stara sztuczka Kingi zadziała i dzięki niej Lenka zdobędzie ukochanego? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1682 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 31.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

13-letnia Lenka Zduńska w 1682 odcinku "M jak miłość" wywoła spore zamieszanie w domu Kingi i Piotrka. Najstarsza córka Zduńskich już po egzaminach ósmoklasisty będzie czekała na wyniki rekrutacji do liceum, gdzie wybiera się także jej wymarzony chłopak, Antek, kolega z podstawówki. Stres dopadnie Lenkę tuż przed ogłoszeniem wyników, a Kinga i Piotrek usłyszą od córki, że sprawa jest na tyle poważna, że może zaważyć o przyszłości 13-latki. - Jeśli nie dostanę się do tego liceum, to nie idę do żadnego innego! Mówię poważnie! - zagrozi rodzicom.

Dopiero Misiek (Aleksander Bożyk) w 1682 odcinku "M jak miłość" uświadomi Zduńskim, że Lenka wcale nie myśli o szkole, ale o chłopaku. - Jej zależy na tej szkole, tylko dlatego, że Antek tam zdaje. Ten z jej klasy. Mistrz deskorolki. Lenka z koleżankami ciągle o nim gada!

Problemy sercowe córki w 1682 odcinku "M jak miłość" skłonią Kingę do przeprowadzenia z Lenką poważnej rozmowy. Początkowo jednak przemilczy temat chłopaka, bo będzie miał plan jak to rozwiązać w inny sposób. - Nie przejmuj się tak. Na pewno dostaniesz się do dobrej szkoły - pocieszy Lenkę, lecz ona w 1682 odcinku "M jak miłość" nie zechce słuchać żadnych dobrych rad matki. - Ale ta ma świetne opinie i jest w pierwszej "10" w rankingu... Piotrek wtrąci także swoje trzy grosze. - A może lepiej by było gdybyś poszła do liceum blisko domu. Bez całej tej spiny i wyścigu szczurów. My z mamą kończyliśmy liceum w Gródku i jakoś wyszliśmy na ludzi

- Teraz są inne czasy, tato. Dzisiaj jak nie skończysz porządnej szkoły, nie masz przyszłości... - zgasi go córka.

W finale Lenka w 1682 odcinku "M jak miłość" odkryje, że w wymarzonym liceum dostała się tylko na listę rezerwową i kompletnie się załamie. - Nie dostałam się! Moje życie nie ma sensu! Już nic nie da się zrobić! 13-latka zamknie się w swoim pokoju i dopuści do siebie tylko Kingę. W końcu wyzna matce, że rozpacza, bo po zmianie szkoły straci kontakt z wymarzonym chłopakiem.

Kinga w 1682 odcinku "M jak miłość" od razu poradzi córce, by zaprosiła kolegę do siebie, udając, że potrzebuje pomocy przy komputerze. Dokładnie tak, jak zrobiła przed laty sama, by zaprzyjaźnić z Piotrkiem. Poderwała go na swój nowy, szary komputer, który kupił jej ojciec, Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs). - Mówię ci, szczęściu trzeba pomagać!

Historia zatoczy koło i córka Kingi i Piotrka w 1682 odcinku "M jak miłość" umówi się na randkę z chłopakiem dzięki starej sztuczce swojej matki!

Tak ponad 20 lat temu w "M jak miłość" komputer Kingi połączył ją z Piotrkiem Zduńskim >>>

Wzruszający gest Piotrka wobec Kingi. Przypomni sobie romantyczny podstęp sprzed lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze