M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1685: Kasia wpadnie w histerię po odkryciu testamentu Jakuba. We łzach zacznie błagać, by nie odchodził - ZDJĘCIA

2022-11-14 20:35

W 1685 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) nie dopuści do siebie myśli, że Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) umrze, że ukochany zostawi ją samą, pogrążoną w żałobie. Chory na białaczkę Jakub będzie w trakcie leczenia w szpitalu, ale ogarnie go złe przeczucie, że tego nie przeżyje. Żeby przygotować się na spokojną śmierć Karski w 1685 odcinku "M jak miłość" zwróci się ze szczególną prośbą do jedynego przyjaciela. A kiedy los sprawi, że Kasia znajdzie testament Kuby w mieszkaniu, pogrąży się w rozpaczy, że narzeczony poddał się bez walki i szykuje się do odejścia. Ze łzami w oczach Kasia ubłaga Jakuba, by z nią został... Zobacz ZDJĘCIA z tej sceny z 1685 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1685 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Testament Jakuba Karskiego w 1685 odcinku "M jak miłość" wpadnie w ręce Kasi Stawskiej i doprowadzi ją do takiej rozpaczy, że przestanie nad sobą panować. Przypadkiem znajdzie w szufladzie ostatnią wolę Kuby, który wszystko co ma zapisał w spadku właśnie jej i zrozumie, że narzeczony wcale nie zamierza walczyć z białaczką. Śmiertelnie chory Jakub podda się leczeniu, lecz nie będzie wierzył, że z tego wyjdzie, nie będzie miał w sobie dość woli, by pokonać chorobę.

Kasia w 1685 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli Jakubowi umrzeć!

Zrozpaczona Kasia w 1685 odcinku "M jak miłość" pojedzie do szpitala i zażąda wyjaśnień dlaczego Kuba szykuje się na śmierć. - Dlaczego to zrobiłeś? Przecież obiecałeś, że nigdy mnie nie zostawisz! - zarzuci ukochanemu, który dopiero co zapewniał Kasię, że razem wygrają z białaczką, że nie może jej stracić właśnie teraz, kiedy postanowili wziąć ślub i założyć rodzinę.

- Ja się na to nie zgadzam, rozumiesz? Nie zgadzam się! Jeśli mnie zostawisz, będziesz zwykłym draniem, słyszysz?! Musisz z tego wyjść, razem z tego wyjdziemy. Obiecaj mi to, proszę... - będzie błagać ukochanego.

Słowa Kasi w 1685 odcinku "M jak miłość" poruszą Jakuba do tego stopnia, że w pierwszej chwili nic nie odpowie. Przytuli narzeczoną i nazwie ja histeryczką, żeby nie składać obietnic, których nie dotrzyma.  - Przysięgnij, że mnie nie zostawisz... - wymusi na nim Kasia.

- Ja? Ciebie? Nigdy w życiu! Przecież ty byś beze mnie z niczym sobie nie poradziła - rzuci w żartach Jakub, a Stawska wysili się na uśmiech i potwierdzi, że nie dałaby rady bez niego. Mimo obietnicy danej Kasi w 1685 odcinku "M jak miłość" Kuba zwróci się do Marcina (Mikołaj Roznerski) z prośbą, żeby po jego śmierci zajął się jego narzeczoną

Jakub w 1685 odcinku "M jak miłość" odda Kasię pod opiekę Marcina

- Lekarze mówią, że mam być dobrej myśli, wierzyć. Ale wiesz, że wszystko może się zdarzyć...Chcę cię o coś prosić. O coś bardzo ważnego. Mogę? Obaj wiemy, jak jest i jak może być. Tylko ciebie mogę o to prosić. Zaopiekuj się Kasią. Przysięgnij, że do końca życia będziesz się nią opiekował i pilnował, żeby nic złego jej nie spotkało...

- Przysięgam - Marcin nie zdoła odmówić choremu przyjacielowi, który w 1685 odcinku "M jak miłość" odetchnie z ulgą, że Kasia będzie bezpieczna, że będzie miała swojego obrońcę.

Karnowski w 1685 odcinku "M jak miłość" wykorzysta cierpienie Kasi i chorobę Jakuba

Chorobę Jakuba w 1685 odcinku "M jak miłość" wykorzysta do swoich perfidnych rozgrywek Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz), który jeszcze niedawno molestował Stawską seksualnie, dręczył ją w pracy. W jakiś cudowny sposób Karnowski zmieni nastawienie do Kasi, okaże swoje wsparcie, przyjmując pacjentów lekarki, podczas gdy ona będzie na oddziale z Kubą. - Będzie dobrze, zobaczysz... Kto jak kto, ale taka dziewczyna jak ty zasługuje na szczęście... - ale słowa Arka zabrzmią na tyle nieszczerze, że Kasia w 1685 odcinku "M jak miłość" uzna, że to gra z jego strony.

M jak miłość, odcinek 1685: Ostatnia prośba śmiertelnie chorego Jakuba! Marcin zrobi to w imię przyjaźni – WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze