M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Chory Jakub Karski przed samobójstwem złoży Kasi ważną obietnicę! Będzie się bał, że ją straci - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-18 21:42

W 1680 odcinku "M jak miłość" chory Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) będzie chciał się zabić?! Kiedy usłyszy od lekarzy fatalne rokowania, straszne diagnozy, że być może czeka go powolna śmierć w szpitalu, straci nadzieję na wyleczenie, na to, że pokona białaczkę. Poważna choroba Jakuba popchnie go do desperackich decyzji, które podejmie w tajemnicy przed Kasią (Paulina Lasota). Zanim to jednak zrobi w 1680 odcinku "M jak miłość" obieca Kasi, że będą razem do samego końca, że nie podda się śmiertelnej chorobie bez walki. Dotrzyma obietnicy czy popełni samobójstwo? Kasia zacznie podejrzewać najgorsze! Zobacz ZDJĘCIA z 1680 odcinka "M jak miłość" i sceny WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jakub Karski w 1680 odcinku "M jak miłość" popełni samobójstwo? Choć wszystko będzie świadczyło o tym, że chory na białaczkę narzeczony Kasi będzie chciał się zabić, że zanim trafi do szpitala na leczenie, przejdzie chwile załamania i zwątpi w sens terapii, to nie do końca będzie tak. Co prawda w 1680 odcinku "M jak miłość" Jakub przygotuje się na śmierć, bo odwiedzi notariusza, spisze testament i wszystko co ma zostawi Kasi. Agencję detektywistyczną po jego śmierci będzie miał przejąć wspólnik i przyjaciel, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Ponieważ choroba Kuby zacznie dawać kolejne niepokojące objawy, a lekarze uprzedzą go, że zostało mu niewiele czasu, Karski dojdzie do wniosku, że musi załatwić wszystkie sprawy zanim odejdzie.

Dramatyczne chwile w 1680 odcinku "M jak miłość" czekają Jakuba i Kasię tuż przed przyjęciem do szpitala. Narzeczeni obudzą się o poranku, świadomi tego, że być może przez dłuższy czas nie będą tak witać razem nowego dnia w łóżku. Jakub zacznie się szykować na pobyt w szpitalu, cały czas wspierany przez Kasię. Dzięki niej nie straci nadziei, że wyzdrowieje. Ale nie opuści go też myśl, że leczenia może nie przeżyć. - Nie mogę cię stracić, wiesz? - powie mu ukochana.

Poruszony Karski w 1680 odcinku "M jak miłość" uspokoi Kasię, że bez względu na wszystko będą razem, póki śmierć ich nie rozdzieli. - Nie stracisz. Po tylu latach znalazłem miłość swojego życia i miałbym z tego zrezygnować? Będę walczył do upadłego, bo chcę, bo wierzę w cholerny happy end. I na takie zakończenie się umawiamy! Bo najbardziej boję się, że mógłbym cię stracić... - zapewni narzeczoną Jakub. - Będę przy tobie każdego dnia, o każdej godzinie… - doda Kasia.

Ale wola walki opuści Kubę w 1680 odcinku "M jak miłość" podczas spotkania z klientem agencji. -  Każdy ma prawo sam zdecydować, kiedy się poddać... - powie tylko jemu Karski. Zaraz potem zabierze z sejfu w biurze pistolet. Marcin i Kasia będą przekonani, że Jakub chce popełnić samobójstwo. Rozpocznie się dramatyczny wyścig z czasem, żeby powstrzymać Kubę zanim się zabije!

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
M jak miłość odcinek 1680 ZWIASTUN. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Zostawi testament i zabierze broń z agencji!
Najnowsze