M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Śmiertelnie chory Jakub Karski podejmie dramatyczną decyzję. Zabierze broń i będzie chciał się zabić - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1680 odcinku "M jak miłość" śmiertelnie chory na białaczkę Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) w będzie chciał popełnić samobójstwo?! Z jego sejfu w agencji detektywistycznej zniknie broń, a on sam przepadnie bez śladu. Marcin (Mikołaj Roznerski) z Kasią (Paulina Lasota) zaczną poszukiwania, ale także w domu Jakub nie da żadnego znaku życia. Co zastanie Chodakowski, kiedy włamie się do mieszkania przyjaciela w 1680 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1680 odcinku "M jak miłość" Jakub postanowi samodzielnie podjąć decyzję o dalszym życiu ze śmiertelną chorobą. Nie informują nikogo Karski uda się do notariusza i cały swój majątek zapisze narzeczonej Kasi. A następnie z jego sejfu w agencji detektywistycznej zniknie broń, a następnie on sam nie da najmniejszego znaku życia! Czy Jakub zdecyduje się na najgorszy krok i popełni samobójstwo? 

- Każdy ma prawo sam zdecydować, kiedy się poddać - powie Jakub w jednej ze scen w 1680 odcinku "M jak miłość" klientowi agencji.

Kontakt z Kubą w 1680 odcinku "M jak miłość" urwie się. Ani Marcin, ani Kasia nie będą mieli z nim kontaktu. Wtedy Chodakowski otworzy sejf w biurze i zobaczy, że nie ma tam pistoletu. Przyjaciel Jakuba zacznie podejrzewać, że chory detektyw chce się zabić.

Marcin w 1680 odcinku "M jak miłość" zauważy, że Jakub zabrał broń!

- Cholera, zabrał broń! - przerazi się Chodakowski i natychmiast przystąpi do działania. Pod domem Jakuba w 1680 odcinku "M jak miłość" zjadą się Marcin z Olewiczem (Tomasz Dedek), dojedzie także Kasia. Nikt im nie otworzy, a w domu będzie panowała śmiertelna cisza. Marcin włamie się więc przez drzwi do ogrodu. Co zastaną na miejscu? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Straszny koniec Jakuba Karskiego. Śmiertelnie chory Kuba popełni samobójstwo? Kasia nie zdąży go uratować! – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze