M jak miłość

M jak miłość. Straszny koniec Jakuba Karskiego. Śmiertelnie chory Kuba popełni samobójstwo? Kasia nie zdąży go uratować! – ZDJĘCIA, WIDEO

Straszne wieści z "M jak miłość"! Śmiertelnie chory Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) popełni samobójstwo?! Jak zobaczyliśmy w ostatnich "Kulisach serialu M jak miłość" z agencji detektywistycznej Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba zginie broń i sam Karski. Po stwierdzeniu tego faktu, zrozpaczona Kasia (Paulina Lasota) z Chodakowskim pojadą do domu Jakuba. Marcin będzie musiał się włamać, bo przyjaciel nie da żadnego znaku życia. Ale wygląda na to, że dotrą za późno. Straszne sceny, w jakich Jakub żegna się z życiem - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość". Straszny koniec Jakub Karskiego. Odbierze sobie życie, Kasia nie zdąży go uratować - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ

Niezwykle dramatyczne sceny, w których Jakub decyduje się sam zakończyć swoje życie zobaczyliśmy w "Kulisach M jak miłość". Kasia będzie wspierała ukochanego i walczyła o jego zdrowie, a ostatecznie również życie. Jak widzimy na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ Karski podejmuje dramatyczną decyzję o zamknięciu wszystkich doczesnych spraw. Czy sam zakończy swoje życie? Wszystko wskazuje na to, że tak, Jakub popełni samobójstwo!

- Kasia ma świadomość tego, że będzie musiała walczyć za dwoje - ujawnia Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". 

- Każdy ma prawo sam zdecydować, kiedy się poddać - mówi Jakub w jednej ze scen, pokazanych w "Kulisach M jak miłość". 

- W tyle głowy Jakuba jest to, że to może być koniec. Stara się szybko uporządkować swoje sprawy. I pozostawić ten świat w jakimś porządku i zostać dobrze zapamiętanym - zdradza Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość".  

"M jak miłość". Straszny koniec Jakub Karskiego. Odbierze sobie życie, Kasia nie zdąży go uratować

W kolejnej scenie w "Kulisach M jak miłość" widzimy, jak Karski zapisuje w testamencie wszystko ukochanej Kasi, a następnie ona ten dokument znajduje. I wszystko staje się jasne. 

- Jakub Karski oświadcza, że do całego spadku powołuje Katarzynę Stawską...

- Moment, kiedy Kasia znajduje testament jest spełnieniem najgorszego scenariusza, Ma świadomość, że ten testament jest sygnałem, iż Jakub się poddał - ujawnia Lasota w "Kulisach M jak miłość". 

Straszny koniec Jakub Karskiego w "M jak miłość" - popełni samobójstwo, Kasia nie zdąży go uratować

- Cholera, zabrał broń! - będzie krzyczał Marcin w agencji detektywistycznej w jednym z nowych odcinków "M jak miłość". 

- Marcin wpada w panikę i nagle zaczyna się jeszcze bardziej bać o Jakuba, że sobie coś zrobi, że odbierze sobie życie. Spodziewa się po prostu najgorszego - zdradza Roznerski w "Kulisach M jak miłość". 

W ostatnich ujawnionych w "Kulisach M jak miłość" scenach widzimy jak Marcin włamuje się do domu Jakuba. Tylko po minie przerażonej Kasi widzimy, co tam zastali. Czy Jakub sam skończy ze swoim życiem? Oceńcie sami na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ, a pewni będziemy, śledząc wątek w kolejnych odcinkach serialu. 

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej powtórzy testy na ojcostwo i udowodni, że dziecko nie jest jego! Afera z Julią skończy się w sądzie?

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze