M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Ula przy grobie Jakubczyka złoży Kalince niezwykłą obietnicę. A potem już nigdy ich nie zobaczymy – ZDJĘCIA

W 1684 odcinku "M jak miłość" nad grobem Jakubczyka (Michał Breitenwald) padną niezwykłej wagi słowa. Ula (Iga Krefft) złoży małej Kalince (Oliwia Kępka) obietnicę, której będzie musiała się trzymać do końca swoich dni! Czy Ula ochroni córkę przed nieszczęściem i brakiem miłości? Kalinka w w "M jak miłość" już przeżyła niewyobrażalną traumę - straciła swoich rodziców Marzenkę (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Potem długo tęskniła za mamą. Czy dzięki Uli, od 1684 odcinku "M jak miłość" w życiu dziewczynki będzie kwitła już tylko miłość? Raczej już tego nie zobaczymy na ekranie, po rodzina odleci do Australii. Czy na zawsze? Zobacz koniecznie GALERIĘ NOWYCH ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek zabiorą Kalinkę na grób Jakubczyka. Właśnie w tym miejscy zadzieją się bardzo ważne sprawy Lisieccy podejmą życiowe decyzje. Ale i Kalinka usłyszy niezwykłą obietnicę z ust przybranej mamy! Co Ula przysięgnie córce na cmentarzy, przy grobie swojego wyrodnego ojca?

Ula w 1684 odcinku "M jak miłość" będzie próbowała wytłumaczyć Kalince gdzie są i kiim dla niej był dziadek Jakubczyk. Jest mało prawdopodobne, aby tak małe dziecko zapamiętało człowieka, którego widziało tylko raz w życiu... 

- Ty pewnie nie pamiętasz, twój dziadek raz cię widział, ale już cię bardzo pokochał - wyjaśni Kalince Ula w 1684 odcinku "M jak miłość". 

Przy tej okazji jednak najdą Ulę ważne refleksje na temat miłości w 1684 odcinku "M jak miłość". I wtedy złoży Kalince ważną przysięgę. 

- Wiesz? Miłość to jest taka trudna rzecz, Kalinko, ale bardzo trudna i ważna - zacznie Ula wywód na temat miłości. - Ale ty nie będziesz miała z tym kłopotów, bo ja zadbam op wszystko, żeby było idealnie. Obiecuję!

Czy Ula w "M jak miłość" dostała w domu Mostowiaków wystarczającą dawkę miłości, aby móc dotrzymać danej małej dziewczynce obietnicy? Niestety możemy tego już nigdy nie zobaczyć. Lisieccy razem z Kalinką wylecą do Australii i być może nigdy nie wrócą do Grabiny. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1687: Patrycja oszaleje z zazdrości o Magdę! Zacznie pilnować Łukasza jeszcze bardziej – ZDJĘCIA

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze