M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Rogowscy dostaną obsesji na punkcie seksu! Nawet po wpadce na ślubie sobie nie darują - ZDJĘCIA

2022-11-08 14:41

W 1684 odcinku "M jak miłość" Rogowscy nie będą mieć żadnych skrupułów! Gorąca noc poza Grabiną tak ich nakręci, że spóźnią się na ślub Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) i Staszka (Sławomir Holland), bo zbyt długo zabawią się w pokoju hotelowym. Chociaż Banachowa nie będzie zachwycona zachowaniem gości, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) zaraz po ceremonii znów wylądują sam na sam w łóżku i będą kontynuować romantyczną schadzkę. W 1684 odcinku "M jak miłość" nie darują sobie ani na chwilę. Dostaną obsesji?!

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zachowanie Marysi i Artura wymknie się spod kontroli w 1684 odcinku "M jak miłość"! Zaszaleją w hotelu, dokąd Rogowski porwał żonę, która miała serdecznie dość problemów i dawania rad innym, samej będąc zmęczoną i niezadowoloną. Upojna noc w pensjonacie skończy się tym, że Rogowscy zaśpią na ślub Krystyny i Staszka. Marysia i Artur mają być świadkami na ślubie przyjaciół, więc powinni stawić się wcześniej i pomóc w organizacji. To się nie wydarzy, bo przez nocne igraszki będą tak zmęczeni, że pośpią za długo. To tylko początek, bo w 1684 odcinku "M jak miłość" Artur zapewni żonę, że zdążą na ślub, ale nie przewidzi tego, że przy powrocie do Grabiny złapią gumę i to już stanie się dużym kłopotem! Dotrą na ceremonię spóźnieni, a Banachowa chyba nie tak wyobrażała sobie swój wielki dzień. Podczas ceremonii dużego rabanu narobi Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która wprosi się jako gość.

- Dzień dobry, kochani! Marysia mi tłumaczyła, że to mała, kameralna uroczystość, ale ja nie jestem tu prywatnie, tylko jako sołtys, żeby uhonorować związek tak ważnych dla gminy mieszkańców... I nie przyszłam z pustymi rękami - proszę, to piękna zastawa stołowa! - wręczy prezent Zofia i uzna, że wkupiła się w łaski gospodarzy. - Zapraszamy - rzuci jedynie mocno zdziwiona Krysia. 

Rogowscy nie darują sobie seks schadzki nawet po wpadce na ślubie w 1684 odcinku "M jak miłość"!

Marysia i Artur zabawią się podczas ślubu Banachowej i Staszka, porozmawiają z gośćmi, a nawet Rogowska da znać Lilce (Monika Mielnicka), że Mateusz (Krystian Domagała) wrócił z chrzcin, co poskutkuje konfrontacją skłóconego małżeństwa. Po wszystkim Marysia i Artur wrócą do domu, gdzie nie darują sobie dalszych zabaw! Po podróży i ślubie starzy im jeszcze energii na żarty i wygłupianie się w łóżku. Znów zaczną się do siebie przymilać, mimo że będą mieli za sobą tak ciężki dzień. Widać będzie, że Marysia i Artur mają na siebie wielką ochotę i mimo że już lata są małżeństwem, ich namiętność nie gaśnie!

M jak miłość. Namiętny wyjazd Marysi i Artura! Takich scen z Rogowskimi jeszcze nie było!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze