M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Barbara zmieni Jagodę w seks bombę! Zrobi to dla Tadeusza - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-11-08 12:14

W 1684 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) i Modry (Stefan Friedmann) uprą się, że zmienią Jagodę w seks bombę i dzięki temu Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) się w niej zakocha. Na początku seniorzy będą udawać, że wcale nie wtrącają się w życie Jagody i Kiemlicza, ale kobieta szybko zorientuje się, co jest na rzeczy. W 1684 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa osobiście wybierze się do siostrzenicy Józka i spróbuje zmienić jej styl. Pokaże jej obłędne sukienki, ale Jagoda nie wyda się uradowana. w końcu jednak, weźmie sobie rady seniorów do serca...

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" Barbara i Modry uprą się, że Jagoda musi wziąć się za samotnego Tadeusza. Według nich, dobry i pomocny Kiemlicz idealnie sprawdzi się w roli nowej miłości kobiety. Józef jako pierwszy poruszy temat wyglądu siostrzenicy. - A ty nie jesz śniadania? - zapyta senior w 1684 odcinku "M jak miłość"?. - Idę do lasu na spacer. Lato tuż tuż, chcę zadbać o sylwetkę - odpowie Jagoda. - A po co? Przecież i tak nic nie widać pod tym namiotem - ostentacyjnie stwierdzi wujek Jagody. - Słucham? - zapyta kobieta. - Pytałem się, czy nie będzie ci za gorąco. Włożyłabyś coś zwiewnego, jakieś sandałki. (...) Ja nie rozumiem tych czasów. Młoda, zgrabna kobieta, a ubiera się jak chłopaczysko. Kiedyś dziewczyna to była dziewczyna, bo się ubierała jak kobieta - oznajmi Modry. - A teraz dziewczyna wygląda tak jak chce - odpyskuje mu Jagoda. Nieco później Józek skonsultuje się z Barbarą, która niby poprze Jagodę, ale sama pójdzie na rozmowę do siostrzenicy przyjaciela. Przyniesie jej prezent i wręczy dziewczęcą sukienkę. - Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale robiłam takie porządki wiosenne w szafie i znalazłam tę sukienkę. To sukienka Natalki. Kupiła ją jak jechała do Australii, ale nie zabrała. Pomyślałam sobie, może tobie się przyda... Oczywiście jeśli ci się spodoba... - przyzna Mostowiakowa. 

- Wiesz, styl można troszkę zmienić... - zasugeruje Barbara w 1684 odcinku "M jak miłość". 

- Pani Basiu, chyba wiem o co chodzi. Czy wujek żalił się pani, że jak nie przestanę się ubierać jak facet, to zostanę starą panną?

- Och nie, broń Boże! Nie, widzisz, wujek może jest trochę staroświecki, ale w miłości wszystkie chwyty dozwolone...

- Ale w jakiej miłości? Przecież ja nie jestem zakochana!

- Ale może ktoś się w tobie podkochuje. No proszę cię, przymierz... Co ci szkodzi! - przekona ją w 1684 odcinku "M jak miłość", a na to pojawi się Józek, zachwycony, że siostrzenica wreszcie zdecydowała się przymierzyć coś innego niż szerokie spodnie. Niestety działania Barbary i Modrego, by przerobić kobietę w seks bombę na niewiele się zdadzą. Ona i tak będzie miała swoje zawirowania z Tadeuszem, którego bardziej interesuje wnętrze Jagody, niż jej strój. W tej relacji jeszcze wiele się wydarzy.

M jak miłość. Jagoda dla Tadeusza zmieni wygląd! Przejmie też firmę Kiemlicza
Najnowsze