M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Barbara odda ostatnią pamiątkę po Natalce! Jagoda zastąpi jej wnuczkę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-07 9:03

W 1684 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zyska nową wnuczkę przy okazji podstępu, jaki obmyśli z Józefem Modrym (Stefan Friedmann), żeby zmienić wygląd Jagody (Katarzyna Kołeczek)! Pomysłowa, energiczna seniorka rodu Mostowiaków odda Jagodzie ostatnią pamiątkę po Natalce (Marcjanna Lelek), którą ta zostawiła w domu w Grabinie przed wyjazdem do Australii. W ten sposób w 1684 odcinku "M jak miłość" popchnie siostrzenicę Józka do metamorfozy. Nie dość, że między Barbarą i Jagodą wytworzy się szczególna więź, to jeszcze właśnie ona zastąpi jej wnuczkę. Nie tylko Natalkę. Zobacz zdjęcia z 1684 odcinka "M jak miłość" jak Mostowiakowa zmieni Jagodę!

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jagoda w 1684 odcinku "M jak miłość" stanie się szczególnie bliską osobą dla Barbary za sprawą Józka Modrego, który zadba o to, by siostrzenica wreszcie znalazła miłość i została w Grabinie na stałe. Już dawno Józek upatrzył sobie Tadeusza Kiemlicza na męża dla Jagody, ale na przeszkodzie stoi wybuchowy charakter kobiety, jej niechęć do zmian wyglądu i oczarowania równie samotnego jak ona sadownika, właściciela firmy ogrodniczej.

Podstęp Modrego i Barbary w 1684 odcinku "M jak miłość" i metamorfoza Jagody!

Ostatnią deską ratunku dla Modrego w 1684 odcinku "M jak miłość" będzie Barbara. Józek widzi w niej ideał kobiety, która potrafi być czarująca, a jednocześnie skromna. Właśnie przyjaciółkę poprosi o pomoc, żeby zmieniła Jagodę, przekonała ją do metamorfozy, zrzucenia ubrań, w których wygląda jak mężczyzna.

Zawsze pomocna Barbara w 1684 odcinku "M jak miłość" najpierw postara się, żeby Józek trochę ochłonął, a potem weźmie się za Jagodę. Żeby Tadeusz miał szansę dostrzec w niej kobietę. Właśnie dlatego odda Jagodzie ostatnią pamiątkę po swojej wnuczce Natalce. - Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale robiłam takie porządki wiosenne w szafie i znalazłam tę sukienkę. To sukienka Natalki. Kupiła ją jak jechała do Australii, ale nie zabrała. Pomyślałam sobie, może tobie się przyda...Oczywiście jeśli ci się spodoba...

Jagoda od 1684 odcinku "M jak miłość" zastąpi Barbarze wnuczkę!

Jagoda w 1684 odcinku "M jak miłość" prezent od Barbary przyjmie. Ten symboliczny gest wręczenia sukienki Natalki będzie miał ukryte znaczenie. Bo po wyjeździe Uli (Iga Krefft), która zdecyduje się na przeprowadzkę do Australii z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) i Kalinką (Oliwia Kępka), to właśnie Jagoda zajmie jej miejsce, nie tylko w firmie Tadeusza, ale także w rodzinie Mostowiaków. Stanie się dla Barbary wyjątkowo bliską osobą.

- Bardzo mi się podoba, chociaż kompletnie nie jest w moim stylu

- Wiesz, styl można troszkę zmienić...

- Pani Basiu, chyba wiem o co chodzi. Czy wujek żalił się pani, że jak nie przestanę się ubierać jak facet, to zostanę starą panną?

- Och nie, broń Boże! Nie, widzisz, wujek może jest trochę staroświecki, ale w miłości wszystkie chwyty dozwolone...

- Ale w jakiej miłości? Przecież ja nie jestem zakochana!

- Ale może ktoś się w tobie podkochuje. No proszę cię, przymierz... Co ci szkodzi! - przekona ją w 1684 odcinku "M jak miłość" seniorka rodu Mostowiaków. Dzięki namowom Barbary nareszcie Jagoda założy sukienkę, rozpuści i inaczej ułoży włosy i tym samym przejdzie spektakularną metamorfozę. Nie na długo, bo kiedy zobaczy swój odmieniony wygląd w lustrze natychmiast zrzuci sukienkę Natalki. Ale nową fryzurę zostawi, co od razu zauważy Tadeusz, który z każdym dniem zakochuje się w niej coraz bardziej. 

M jak miłość. Jagoda odtrąci Tadeusza, bo jest dla niej za gruby!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze