M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Marszałek rzuci się na Andrzeja za to, że zdradził Magdę! Będzie się smażył w piekle

2022-10-11 21:59

W 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzeja (Krystian Wieczorek) znienawidzą wszyscy z rodziny i przyjaciele! A kiedy wyda się wreszcie, że nie tylko zdradził Magdę (Anna Mucha) z Julią (Marta Chodorowska), ale także będzie miał dziecko z kochanką, Budzyńskiego czeka także konfrontacja z teściem. Ojciec Magdy w 1681 odcinku "M jak miłość" jako ostatni dowie się jaki był prawdziwy powód nagłego wyjazdu córki do siedliska w Grabinie i rozstania z mężem. Marszałek (Emilian Kamiński) weźmie sprawy w swoje ręce i zaatakuje Budzyńskiego w kancelarii. Zapowie zięciowi, że po tym co zrobił jest dla niego nikim i będzie się smażył w piekle. Andrzej zostanie zupełnie sam!

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Dopiero w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda zdecyduje się na szczerą rozmowę z ojcem i powie Wojtkowi Marszałkowi dlaczego tak nagle wyjechała do siedliska, czemu Maciek (Franciszek Przanowski) do niej dołączył i z jakiego powodu nie ma przy nich Andrzeja? Nie do końca, choć minie już kilka dni od chwili, kiedy Magda odsłucha wiadomość od przyjaciółki Julii i dowie się od Sylwii (Hanna Turnau), że jej mąż będzie miał dziecko z kochanką.

Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" nie wybaczy Andrzejowi

Ale potworny ból pozostanie, Magda będzie tak głęboko zraniona, że w 1681 odcinku "M jak miłość" postanowi, że jedynym wyjściem z sytuacji jest rozwód z Andrzejem. Na nic się zdadzą prośby i błagania Budzyńskiego, który przyjedzie do siedliska, żeby walczyć o żonę. Co prawda rozstanie z ukochanym w 1681 odcinku "M jak miłość" przyjedzie Magdzie trudno, lecz nie zdoła mu wybaczyć zdrady i dziecka z Julią. Ze łzami w oczach wypędzi go z ich wiejskiego domu.

Czy to Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" powie ojcu o zdradzie Andrzeja i dziecku?

Na szczęście Magda nie będzie sama, bo w 1681 odcinku "M jak miłość" w siedlisku zjawi się także jej syn Maciek. Cały czas będzie mogła liczyć też na wsparcie Kingi, która nie zostawi przyjaciółki w potrzebie. Wojtek Marszałek nie będzie miał jednak pojęcia dlaczego Magda odeszła od męża.Przypadkiem podsłucha jednak rozmowę Piotrka (Marcin Mroczek) i swojej żony Krysi (Hanna Mikuć) o ciąży kochanki Andrzeja i złym stanie Magdy. Stanie się dla niego jasne, co się wydarzyło. - Nie no zabiję dziada! Zgniotę na miazgę! Zniszczę do zera!

Ojciec Magdy w 1681 odcinku "M jak miłość" zaatakuje Andrzeja w taki sposób, żeby zabolało go najmocniej. Wściekły odwiedzi zięcia w mieszkaniu i zapowie, że tak tego nie zostawi. - Jak mogłeś, ty draniu, zrobić Magdzie coś takiego?! Będziesz się smażył w piekle... - rzuci teść Budzyńskiego, ale widząc łzy w jego oczach nagle bezwładnie opadnie na fotel. Między mężczyznami zapanuje głucha cisza.

Na tym nie koniec, bo w 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej kolejny usłyszy też od Maćka, że skoro rozwalił tak wspaniałe małżeństwo i rodzinę, to on nie chce go znać, nie uważa go już za swojego ojca. -  Jak mogłeś zniszczyć taką fajną rodzinę? Jak, dlaczego? Bo ja tego nie ogarniam... - z żalem zapyta Maciek, który stanie po stronie Magdy i zadba o to, żeby jakoś podniosła się z ciężkiej depresji.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze