M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Kamil przejrzy Weronikę. Pola ucierpi najbardziej przez podstępną matkę i jej romans z Wernerem - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-25 21:10

W 1681 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) nie uwierzy w to, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) mogą być parą na poważnie, że łączy ich prawdziwe uczucie! Obserwując matkę Poli (Hania Nowosielska) z przyjacielem uzna, że ich romans może się źle skończyć, a najbardziej na tym wszystkim ucierpi jego 6-letnia córka! Mimo, że w 1681 odcinku "M jak miłość" Weronika nadal będzie odgrywała kochającą matkę Poli, zainteresowaną jej ulubionym wujkiem Adamem, to Kamil szybko ją przejrzy. Uprzedzi Anitę (Melania Grzesiewicz), że nie ufa Weronice za grosz. Tak jak Wernerowi. Do czego doprowadzi ten romans w "M jak miłość"? Mamy ZWIASTUN kolejnych odcinków w specjalnym WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Weroniki i Wernera w 1681 odcinku "M jak miłość" wkroczy w kolejną fazę i przestanie się podobać Kamilowi coraz bardziej. To dlatego, że Gryc nie ufa byłej kochance, matce Poli, która kilka miesięcy temu zgotowała im prawdziwe piekło, kiedy porwała córkę. Przez nią Anita omal nie zginęła. Co prawda Weronika zapewnia wszystkim jak bardzo się zmieniła, jak żałuje krzywd wyrządzonych Poli, ale nie jest szczera w swoich deklaracjach. W 1681 odcinku "M jak miłość" Werner niemal cały dzień spędzi z Weroniką, którą wybrał na życiową partnerkę, matkę swoich dzieci. Naiwny, niedojrzały Adam zacznie od zaproszenia nowej wybranki na lody, a skończy na propozycji wspólnego wyjazdu na „wakacje marzeń” do miasta miłości, czyli Paryża.

Weronika w 1681 odcinku "M jak miłość" wyciągnie od Wernera pieniądze

Gdy matka Poli w 1681 odcinku "M jak miłość" wspomni o swoich długach, od razu zaproponuje za to pożyczkę. Nieświadomy, że dla Weroniki liczy się wcale nie jego serce, tylko pieniądze. Niczym modliszka osaczy Wernera, żeby ten zrobił dla niej wszystko, oddał więcej, niż by chciał. Kamil,  obserwując zaloty Wernera, cały czas będzie się niepokoić. Aż wreszcie w 1681 odcinku "M jak miłość" podzieli się obawami z Anitą. - Nie podoba mi się to wszystko.

- Weź już tak nie marudź...

- Po prostu nie ufam Weronice!

- A ja uważam, że się zmieniła, dojrzała... - ukochana Kamila w 1681 odcinku "M jak miłość" będzie przekonana, że Weronika i Werner tworzą ładną parę, Adam podoba się matce Poli, dobrze się z nim bawi i może z tego powstać naprawdę poważny związek. Poza tym naprawdę kocha Polę i nigdy by jej nie skrzywdziła. - Może. Ale nie wierzę też w stałość uczuć Adama. O ile tam w ogóle jest mowa o uczuciach jakiś...

Kamil w 1681 odcinku "M jak miłość" przestraszy się, że Weronika skrzywdzi Polę

- Przestań się tak wyzłośliwiać! - przywoła go do porządku Anita, lecz Gryc nie przestanie bacznie przyglądać się Weronice i Adamowi. - Po prostu bardzo nie chcę, żeby ucierpiała na tym Pola... Bardzo. I tego się obawiam najbardziej. Propozycja wyjazdu z Weroniką i Wernerem do Paryża w 1681 odcinku "M jak miłość" wzbudzi jeszcze większą czujność Kamila. Nawet Anita nie przekona go,że tych dwoje może połączyć romans stulecia. Gryca nie opuści złe przeczucie, że Weronika coś kombinuje. Ale Adam nie powie mu o długach matki Poli i propozycji pożyczki, jaką jej złoży.

Wkrótce potem w "M jak miłość" podejrzenia Kamila się potwierdzą. W domu Gryca rozegra się horror, którego ofiarą będzie Werner!

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Najnowsze