M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Chory na białaczkę Jakub usłyszy fatalne rokowania! Przed śmiercią Karski spisze testament - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-24 20:04

W 1680 odcinku "M jak miłość" Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) przejdzie dodatkowe badania, które potwierdzą, że jest chory na białaczkę i umrze jeśli szybko nie zacznie leczenia. Niestety rokowania chorego Kuby nie będą pomyślne, zostanie mu naprawdę mało czasu. W grę będzie wchodził nawet przeszczep szpiku. Dzięki wsparciu Kasi (Paulina Lasota) w 1680 odcinku "M jak miłość" Jakub nie straci nadziei, że pokona chorobę. Jednocześnie Karski będzie się także szykował na śmierć! Ani Kasi, ani Marcinowi (Mikołaj Roznerski) nie przyzna się jednak, że postanowi przerwać leczenie, jeśli zwątpi w jego sens. Spisze też testament i zdecyduje się na samobójstwo! Poznaj szczegóły i zobacz WIDEO z tych scen z 1680 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1680 - wtorek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Jakuba w 1680 odcinku "M jak miłość" będzie postępowała bardzo szybko! Na jednych badaniach krwi się nie skończy. Niestety kolejne potwierdzą diagnozę, którą postawiła Kasia, że Kuba jest chory na białaczkę, a jego stan jest poważny. Rokowania będą bardzo złe, ale mimo to Jakub, nie tracąc nadziei, postanowi rozpocząć leczenie. Przy wsparciu Kasi, która w 1680 odcinku "M jak miłość" zadba o to, by uchwycić i zapamiętać każdą chwilę z narzeczonym. - Od jutra wszystko będzie inaczej... - uprzedzi Kubę, żeby ukochany wiedział, że być może czeka go długa walka ze śmiertelną chorobą.

- Kasia wie, że będzie musiała być bardzo silna, żeby nie tylko sobie poradzić z tym, że jej ukochany musi się zmierzyć z czymś tak poważnym. Ale ma świadomość też tego, że będzie musiała walczyć za dwoje... - powiedziała Paulina Lasota w "Kulisach serialu M jak miłość".

Testament Jakuba Karskiego w "M jak miłość". Kasia dostanie cały spadek!

Mimo, że chory Jakub się nie podda, to w 1680 odcinku "M jak miłość" przed pójściem do szpitala umówi się na spotkanie z z notariuszem, żeby sporządzić testament. Karski nie ma żadnej bliskiej rodziny, więc cały swój majątek zapisze w spadku ukochanej, by w ten sposób zabezpieczyć przyszłość Kasi, żeby po jego śmierci nie musiała się o nic martwić. Później w 1680 odcinku "M jak miłość" Jakub przekaże Marcinowi pełnomocnictwa do prowadzenia agencji detektywistycznej na wypadek śmierci jednego ze wspólników.

- W tyle głowy Jakuba jest to, że to może być koniec. Stara się uporządkować szybko swoje sprawy, pozostawić po sobie ten świat w jakimś porządku, żeby zostać dobrze zapamiętanym... - zapowiedział Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach serialu M jak miłość" , jakby śmierć Jakuba była już przesądzona.

Czy Jakub Karski w 1680 odcinku "M jak miłość" popełni samobójstwo?

Przed leczeniem w szpitalu Jakub w 1680 odcinku "M jak miłość" odbędzie też poważną rozmowę z jednym z klientów agencji. Będzie z niej wynikało, że Karski szykuje się na śmierć, przerwanie terapii w szpitalu jeśli jego stan się nie poprawi. Umierający Jakub wspomni też o samobójstwie. - Każdy ma prawo sam zdecydować, kiedy się poddać - powie chory detektyw.

Właśnie od klienta o desperackim kroku przyjaciela dowie się Marcin, który w 1680 odcinku "M jak miłość" zacznie się bać, że Jakub chce się zabić. Zwłaszcza kiedy odkryje, że Kuba zostawił w sejfie agencji testament i zabrał stamtąd pistolet. Ani Chodakowski, ani Olewicz (Tomasz Dedek) nie będą mieli pojęcia, że Jakub zabierze broń, by zrelaksować się na strzelnicy.

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
M jak miłość odcinek 1680 ZWIASTUN. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Zostawi testament i zabierze broń z agencji!
Najnowsze