M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Chory na białaczkę Jakub zapisze wszystko Kasi w testamencie. Tak pozna, że wybrał śmierć - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1680 odcinku "M jak miłość" śmiertelnie chory Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) podejmie dramatyczną decyzję. Jak podaje serwis AKPA, zanim Karski trafi do szpitala, uda się do notariusza i sporządzi testament, w którym zapisze wszystko Kasi (Paulina Lasota). Kiedy lekarka znajdzie ten dokument zrozumie, że jej ukochany się poddał i nie ma zamiaru walczyć o życie, a może nawet zdecydował się na samobójstwo?! Dramatyczne sceny z 1680 odcinka serialu zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO z "Kulis M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2 

Jak pisaliśmy jako pierwsi, w "M jak miłość" wszystko wskazuje na to, że Jakub popełni samobójstwo! Śmiertelnie chory na białaczkę ukochany Kasi w samotności podejmie dramatyczne decyzje i zacznie je realizować. Detektyw zacznie od tego, że jeszcze zanim uda się do szpitala w 1680 odcinku serialu, spotka się z notariuszem i sporządzi testament. Wszystko, co Jakub zdobył, zapisze Kasi. Kiedy narzeczona Karskiego znajdzie ten dokument będzie już pewna, że wybrał śmierć

- Jakub Karski oświadcza, że do całego spadku powołuje Katarzynę Stawską... - podyktuje notariuszowi Jakub w 1680 odcinku "M jak miłość". 

Czarny sen Kasi w "M jak miłość"

- Moment, kiedy Kasia znajduje testament jest spełnieniem najgorszego scenariusza, Ma świadomość, że ten testament jest sygnałem, iż Jakub się poddał - ujawnia Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". 

Jak widzimy na WIDEO z "Kulis M jak miłość" Jakub wyzna: -  Każdy ma prawo sam zdecydować, kiedy się poddać. 

- W tyle głowy Jakuba jest to, że to może być koniec. Stara się szybko uporządkować swoje sprawy. I pozostawić ten świat w jakimś porządku i zostać dobrze zapamiętanym - zdradza Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość".

Ta dramatyczna decyzja Karskiego w "M jak miłość" wyniknie z faktu, że rokowania lekarzy nie będą dobre. W 1680 odcinku "M jak miłość" Jakub usłyszy, że leczenie białaczki w jego przypadku może nie przynieść rezultatu, a będzie długie i bolesne.  

- Kasia ma świadomość tego, że będzie musiała walczyć za dwoje - ujawnia Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". 

A później sprawy w "M jak miłość" potoczą się w piorunującym tempie. Kasia znajdzie testament, a Marcin odkryje, że jego wspólnik zabrał z agencji broń. Kiedy przyjadą razem do domu Jakuba będą musieli się włamać. To co zastaną na miejscu nie wróży dobrze. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej powtórzy testy na ojcostwo i udowodni, że dziecko nie jest jego! Afera z Julią skończy się w sądzie?

M jak miłość. Chory Jakub Karski popełni samobójstwo? Kasia i Marcin nie zdążą go uratować?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze