M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Marta wyśmieje Patrycję i Łukasza! Znajdzie im nowe mieszkanie, ale Argasińska ją spławi – ZDJĘCIA

2022-10-13 10:55

W 1679 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) znów wtrąci się w życie Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska). Wojciechowska zjawi się z fantastyczną nowiną o mieszkaniu, które para mogłaby wynająć. Marcie od początku nie podoba się pomysł, by jej syn pracował w wiejskiej przychodni, a wnuk Jaś (Aleksander Cacko) wychowywał się z daleka od miasta. W 1679 odcinku "M jak miłość" nieźle się zdziwi, że jej wspaniała propozycja zostanie odrzucona! Patrycja w kilku słowach utnie temat i dość ostro zareaguje na plany Marty, co do wspólnej przyszłości jej i Łukasza.

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1679 odcinku "M jak miłość" Marta znów spróbuje namieszać w życiu syna. Od początku była sceptycznie nastawiona do mieszkania Łukasza na wsi, bo przecież młody lekarz miał się rozwijać zawodowo, a nie utknąć w wiejskiej przychodni. Zdaniem Marty to niedopuszczalne, że fizjoterapeuta zrezygnował z pracy w klinice w Warszawie i mieszka z ukochaną i dzieckiem w leśniczówce. Wojciechowska w 1679 odcinku "M jak miłość" znajdzie na to rozwiązanie, osobiście pojawi się u Patrycji i przekaże jej wspaniałe (według niej) wieści. Pokaże też koleżance mnóstwo zabawek i ubranek, które kupiła dla Jasia. Przemilczy fakt, że zrobiła to m.in. dlatego, że dobrze wie, że pary na to nie stać.

- Marta, to jest naprawdę piękne, ale po co ty tyle kasy wydałaś? - zapyta się Patrycja. - Nie no, daj spokój, przecież dziecku ciągle potrzeba jakichś nowych ciuszków, zabawek, a przede wszystkim miejsca na to wszystko... A właśnie, a propos, nie jest wam tu troszkę ciasno? Pomyślałam, że może jak się wszystko wyjaśniło z Jerzym, masz z nim rozwód, to... Akurat koło mnie jest bardzo fajne mieszkanie, trzypokojowe, właściciel wyjeżdża za granicę i chciałby załatwić jakiś szybki wynajem, to by było w sam raz dla was - powie Marta w łagodnych słowach i powstrzyma się od prawdziwych pobudek propozycji. Od początku przecież nie chciała, by Łukasz pracował na wsi!

- Brzmi super, ale nam tu jest dobrze. My nie planujemy przeprowadzki... - skwituje Patrycja, co kompletnie nie spodoba się Marcie. Wręcz gorzko się zaśmieje na wieść, że jej syn i wnuk mają zamiar utknąć w leśniczówce. - Nam tutaj jest dobrze, mamy las, jest przestrzeń, świeże powietrze, ludzie są naprawdę sympatyczni i pomagają. To jest idealne miejsce do wychowania malucha... - zacznie wyliczać Argasińska. - Tak, tak, ja rozumiem, tylko wiesz... Jeżeli chodzi o jakieś perspektywy pracy dla Łukasza czy dla ciebie, to tutaj jest tak nie najlepiej. A ty pewnie też będziesz niedługo chciała pomyśleć o powrocie do pracy - powie Marta. Argasińska pokaże koleżance maila od byłej szefowej, z którą dogadała się, że może zacząć pracę jako prawniczka. Tergo samego dnia, przed wizytą Marty w 1679 odcinku "M jak miłość", Patrycja obwieści Łukaszowi, że wraca do pracy, czy mu się to podoba, czy nie.

- (...) Jestem z wykształcenia prawniczką, więc może czas odkurzyć swój dyplom i aplikację - oznajmi kobieta, kiedy zjawi się pod przychodnią, by przekazać ukochanemu najnowsze wieści. - Ale jak ty to sobie wyobrażasz? Co z Jasiem? - Wojciechowski nie będzie zachwycony pomysłem. - Możemy zajmować się z nim na zmianę, albo mogę pracować zdalnie. Ostatnio dałam Leonowi poradę prawną i okazało się, że całkiem nieźle pamiętam wszystko! - obwieści kobieta i oznajmi, że wraca do zawodu. Łukasz poczuje się nieco upokorzony, bo przecież to on miał utrzymać rodzinę, ale nie będzie miał wiele do powiedzenia. Argasińska wyda się jednak zdeterminowana, by osiągnąć cel. Marta i tak nie zachwyci się pomysłem. 

M jak miłość. Aneta skłóci całą rodzinę! Przez chorą fanaberię odwróci się od niej nawet Iwona
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze