M jak miłość, odcinek 1672: Marta podle potraktuje Patrycję! Zmarnowała Łukaszowi życie i nigdy nie uzna jej za synową

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1672: Marta podle potraktuje Patrycję! Zmarnowała Łukaszowi życie i nigdy nie uzna jej za synową

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Marta podle potraktuje Patrycję! Zmarnowała Łukaszowi życie i nigdy nie uzna jej za synową

2022-09-06 21:59

W 1672 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) już nie będzie kryła się z tym, że nie akceptuje Patrycji (Alżbeta Lenska) jako synowej, partnerki Łukasza (Jakub Józefowicz), matki jego syna Jasia (Aleksander Cacko). Kiedyś były przyjaciółkami, ale teraz Marta dojdzie do wniosku, że Patrycja nie nadaje się dla Łukasza, że przez nią może zniszczyć sobie życie i karierę. Żeby temu zapobiec w 1672 odcinku "M jak miłość" Wojciechowska za plecami syna złoży skandaliczną propozycję. Zaoferuje Patrycji pieniądze, żeby Łukasz nie musiał dłużej tak harować na nową rodzinę. Reakcja Patrycji będzie ostra i zdecydowana. Oznacza konflikt z teściową, w który wmieszają się Mostowiakowie. Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1672 - poniedziałek, 25.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Marta i Patrycja w 1672 odcinku "M jak miłość" wkroczą na wojenną ścieżkę, a konflikt między matką i ukochaną Łukasza wybuchnie z powodu pieniędzy! Zwiastun nowego sezonu "M jak miłość" już zapowiadał scenę, w której między kobietami dojdzie do ostrej wymiany zdań, która zakończy się kłótnią.

Teraz okazuje się, że w 1672 odcinku "M jak miłość" podczas odwiedzin u przyjaciółki w leśniczówce w Grabinie Marta da Patrycji wyraźnie do zrozumienia, że niszczy Łukaszowi życie i karierę! I nie będzie się dla niej liczyło to, że jej syn założył rodzinę, jest szczęśliwie zakochany, ma dziecko ze starszą partnerką. Wojciechowska dojdzie do wniosku, że przyszłość Łukasza z Patrycją rysuje się w czarnych barwach.

Nie przegap: M jak miłość. Zmarła Kasia upomina się o Szymka po latach! Marcin Chodakowski kochał ją na zabój, a Iza wychowuje dziecko jak swoje

Marta z 1672 odcinku "M jak miłość" wygarnie Patrycji co myśli o jej związku z Łukaszem

Wizyta Marty w 1672 odcinku "M jak miłość" odbędzie się za plecami Łukasza. Wyczeka moment gdy syn będzie w pracy, żeby rozmówić się z Patrycją i powiedzieć jej prosto w oczy co myśli o ich związku, życiu w Grabinie.  - Wiem, że Łukasz ciężko pracuje, bierze dodatkowych pacjentów, ale... Nie oszukujmy się, w wiejskiej przychodni nie zarabia się kokosów. Pomyślałam, że może przydałaby wam się pomoc finansowa - stwierdzi bez ogródek Marta, której słowa cytuje swiatseriali.interia.pl.

Patrycja w 1672 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie pieniędzy Marty

Zakłopotana Patrycja w 1672 odcinku "M jak miłość podziękuje, ale odmówi. Lecz Wojciechowska będzie naciskać, żeby wzięła od od niej pieniądze. - Pozwól sobie pomóc, choćby ze względu na dziecko. Łukasz nie musi o tym wiedzieć. Argasińska poczuje się urażona jeszcze bardziej. Od razu zrozumie, że od teraz ma wroga w przyjaciółce.

- Ale co ty mi proponujesz, Marta? Że za plecami swojego syna będziesz dawała mi pieniądze? W jakiej sytuacji mnie stawiasz? W jakiej sytuacji stawiasz Łukasza? Nie wierzę!

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja pozbędzie się Łukasza i upokorzy jego matkę Martę? Rozwiedziona Argasińska zmieni się nie do poznania – WIDEO, ZDJĘCIA

Rodzina Marty w 1672 odcinku "M jak miłość" włączy się w jej konflikt z Patrycją

Reakcja Patrycji w 1672 odcinku "M jak miłość" na propozycję Marty będzie tak zdecydowana, że da jej wyraźnie do zrozumienia, że nie życzy sobie pomocy i wtrącania się w ich sprawy. - Radzimy sobie. Łukasz pracuje, ja też udzielam korepetycji, całkiem przyzwoicie zarabiam!

- Dziecko rośnie, będą rosły też wasze potrzeby. Chyba nie zamierzacie mieszkać całe życie w tej leśniczówce - Marta w 1672 odcinku "M jak miłość" stwierdzi, że Łukasz zasłużył na coś więcej niż pracę w wiejskiej przychodzi za marne pieniądze. - A dlaczego nie? - zapyta Patrycja z trudem panując nad nerwami.

- A pomyślałaś o Łukaszu? Jakie on ma tutaj, na prowincji, perspektywy? W Warszawie pracował w najlepszej klinice, szkolił się, a tu...

- Marta, przepraszam, ale chyba nie ma sensu ciągnąć tej rozmowy. Dziękuję ci za twoją propozycję, ale nie, nie potrzebujemy żadnej pomocy - oświadczy Patrycja i w 1672 odcinku "M jak miłość" grzecznie wyprosi teściową z leśniczówki.

Do konfliktu Marty z Patrycją w 1672 odcinku "M jak miłość" włączą się też Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Barbara (Teresa Lipowska). Obie potępią Martę za to, że nie akceptuje wybranki Łukasza, a Rogowska wyczuje nawet, że siostra ma jej za złe przyjaźń z Argasińską.

M jak miłość po wakacjach. Patrycja z synem Jasiem zaczną nowe życie? Argasińska ogłasza szokujące zmiany
Najnowsze