M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Przyjaciele Magdy będą błagali o wybaczenie. Odbierze od Kamila, Anity i Wernera rozpaczliwe wiadomości - ZDJĘCIA

2022-10-14 10:48

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie przestanie cierpieć z powodu zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek), kłamstw Budzyńskiego i wszystkich przyjaciół, którzy wiedzieli, że mąż ją zdradził z Julią, ale cały czas go kryli. Odetnie się od najbliższych osób jeszcze bardziej, a siedlisko w Grabinie stanie się jej kryjówką przed światem. Dręczeni poczuciem winy Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz) i Adam Werner (Jacek Kopczyński) w 1678 odcinku "M jak miłość" zaczną zasypywać Magdę wiadomościami z przeprosinami i prośbami o wybaczenie. Jak zareaguje Magda na SMSy od przyjaciół? Czy wybaczy im, że ją oszukiwali? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przyjaciele Magdy w 1678 odcinku "M jak miłość" nie pozwolą na to, żeby zdrada Andrzeja zniszczyła to, co ich łączyło. Po konfrontacji jaką Magda urządziła w kancelarii, gdzie zdemaskowała kłamców, którzy brali udział w spisku Budzyńskiego, wszyscy zrozumieją, że popełnili wielki błąd, że nie powiedzieli jej prawdy o Andrzeju i Julii. W 1678 odcinku "M jak miłość" Kamila, Anitę i Wernera nie opuści poczucie winy, że przysporzyli Magdzie jeszcze więcej cierpienia, że przez ich nie dowiedziała się wcześniej, że Andrzej ją zdradził z Malicką. Odejście Magdy z pracy w kancelarii uświadomi im, że już nic nigdy nie będzie takie jak wcześniej.

Przyjaciele nie zapomną o Magdzie w 1678 odcinku "M jak miłość"

Co prawda w 1678 odcinku "M jak miłość" nie ośmielą się osobiście błagać Magdy o wybaczenie, ale wyślą do niej błagalne wiadomości, które jednocześnie będą wyrażały troskę o jej zdrowie. Bo przecież ze względu na chore serce Magdy chcieli jak najdłużej ją chronić przed cierpieniem związanym ze zdradą Andrzeja. Przez kilka dni Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie miała wyłączony telefon, ale kiedy go uruchomi odbierze od razu SMS-y od zmartwionych przyjaciół.

Rozpaczliwe SMS-y do Magdy od Kamila, Anity i Wernera w 1678 odcinku "M jak miłość"

Pierwszy w 1678 odcinku "M jak miłość" wyśle do niej wiadomość Kamil, który wziął na siebie zdradę Andrzeja, który wmówił Magdzie, że to z nim przespała się Julia. "Sorry Magda. Martwię się, odezwij się" - napisze Gryc do przyjaciółki, którą kiedyś bardzo kochał. Po chwili Magda zobaczy także SMS od Adama Wernera - "Wiem, że nie chcesz ze mną rozmawiać, ale daj znać, jak się czujesz".

Ale najbardziej w 1678 odcinku "M jak miłość" Magdę poruszą przeprosiny Anity. Ona od samego początku chciała powiedzieć Magdzie prawdę, potępiała Kamila, Andrzeja i Wernera za męską solidarność w sprawie zdrady. Nie mogła patrzeć jak Budzyński kłamie żonie w żywe oczy i wciąga w to także ich. "Magda, przepraszam. Nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć... Ale jeśli czegoś potrzebujesz, jestem tu. Dzwoń o każdej porze dnia i nocy... Trzymaj się" - napisze jej Anita.

Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" wyśle do Magdy dramatyczną wiadomość

Ostatnia w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie wiadomość od Andrzeja - "Porozmawiaj ze mną. Błagam Cię, odbierz". Co prawda Magda wezwie męża do siedliska, poprosi go, żeby do niej przyjechał, ale powita go wstrząsającą nowiną o ciąży Julii. Nie będzie mogła słuchać jak mówi do niej "kochanie", po tym jak odkryje, że będzie miał dziecko z Julią.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Najnowsze