M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Magda urządzi konfrontację przed Andrzejem i przyjaciółmi w kancelarii! Oskarży wszystkich, że kryli jego zdradę - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-04 9:23

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie pogodzi się z tym, że Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził ją z Julią (Marta Chodorowska), a do tego nie zniesie myśli, że została zdradzona i oszukana przez przyjaciół. Dla Magdy stanie się jasne, że wszyscy w kancelarii widzieli o tym, że Budzyński przespał się z Julią, kryli go, a Kamil (Marcin Bosak) wziął zdradę na siebie. Zdruzgotana żona Andrzeja w 1677 odcinku "M jak miłość" stanie twarzą w twarz nie tylko z niewiernym ukochanym, ale także zakłamanymi przyjaciółmi. Z jej ust padną gorzkie słowa, konfrontacja w kancelarii Budzyńskiego zakończy małżeństwo Magdy i Andrzeja? Zobacz ZDJĘCIA z 1677 odcinka "M jak miłość" i WIDEO z tych scen w "Kulisach serialu".

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Andrzeja w 1677 odcinku "M jak miłość" będzie bolesnym ciosem dla Magdy! Tak jak przewidywali przyjaciele Budzyńskich, którzy tygodniami ją okłamywali, żeby chronić Magdę i jej chore serce. Kamil, Anita (Melania Grzesiewicz), Adam Werner (Jacek Kopczyński), a także Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) niemal od początku kryli zdradę Andrzeja ze strachu, że prawda zabije Magdę! Kilka dni po tym jak Magda usłyszy od ukochanego wstrząsające słowa, utwierdzi się w podejrzeniach, że mąż ją zdradził, w 1677 odcinku "M jak miłość" stanie oko w oko ze "wspólnikami" Andrzeja!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1677: Rozpacz Magdy po zdradzie Andrzeja! Ukryje się przed Budzyńskim i dopuści do siebie tylko Kingę - ZDJĘCIA

Magda po zdradzie Andrzeja w 1677 odcinku "M jak miłość" odsunie się od przyjaciół

Konfrontacja Magdy z 1677 odcinku "M jak miłość" z Andrzejem i przyjaciółmi, którzy zdradzili ją tak, jak mąż, będzie mocnym przeżyciem dla wszystkich w kancelarii. Ze łzami w oczach stanie przed Budzyńskim, najbliższymi osobami, którym bezgranicznie ufała, których nigdy nie podejrzewałby o taki spisek, a z jej ust padną gorzkie słowa. Oskarży ich o zdradę!

- O, narada? Ciekawe, o czym tak debatujecie? O sprawach firmowych? Czy może o mnie? Albo może o kochance mojego męża? - zaatakuje wszystkich w 1677 odcinku "M jak miłość" już od wejścia. - Pyszna zabawa, co? Cholerna zgaduj zgadula - co kto wie i co przed kim ukrywa! Paczka moich najbliższych przyjaciół i mój ukochany mąż... Jak miło, po prostu serce rośnie... - wściekła Magda nie oszczędzi nikogo.

Niewierny Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała nic na swoją obronę. Ale Kamil, Anita i Werner przecież ukrywali prawdę przed Magdą dla jej dobra. Tyle tylko, że teraz okażą się takimi samymi zdrajcami i oszustami jak Budzyński. Magda nigdy im tego nie wybaczy. Tak jak nie zdoła wybaczyć mężowi. 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1674: Pijany Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień! - ZDJĘCIA

Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" odejdzie od Andrzeja i z kancelarii

Oskarżenia Magdy w 1677 odcinku "M jak miłość" dotkną przyjaciół z kancelarii, lecz będzie dla nich jasne, że Budzyńska ma sporo racji. Gdyby wcześniej powiedzieli jej, że Andrzej zdradził ją z Julią, ale boi się do tego przyznać, może cierpiałaby nieco mniej. Poza tym co z zaufaniem jakim zawsze darzyła Kamila, Anitę i Wernera? Cała trójka stanęła po stronie Andrzeja, dała się wciągnąć w spiralę jego kłamstw, a teraz Magda powie wprost, co o nich wszystkich myśli.

Po zdradzie Andrzeja w 1677 odcinku "M jak miłość" Magda odejdzie nie tylko od męża, ale także z kancelarii Budzyńskiego. Nie będzie chciała pracować z kłamcami i z ukochanym, który tak ją zranił, który dla jednej pijackiej nocy z Julią zniszczył ich małżeństwo. Osobiście wręczy Andrzejowi swoje wypowiedzenie. - Szefie, u kogo tu się składa wymówienie? - rzuci Budzyńska z pogardą w głosie, odwróci się i wyjdzie z kancelarii.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze