M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Ania odwróci się od Andrzeja po zdradzie! Pożałuje, że oskarżała Magdę o romans - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-17 9:37

W 1678 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) ostatnia dowie się, że Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził Magdę (Anna Mucha)! Ani ojciec, ani tym bardziej matka Marta (Dominika Ostałowska) nie powiedzą jej prawdy co się dzieje w małżeństwie Budzyńskich. Odkrycie zdrady ojca, którego Ania zawsze uważała za ideał faceta w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie dla niej sporym wstrząsem. Odwróci się od Budzyńskiego, a do tego dopadną ją wyrzuty sumienia, że tak podle traktowała Magdę, że oskarżała ją o romans, a tymczasem to Andrzej okazał się zdrajcą. Zgodnie z przewidywaniami rozstanie Budzyńskich odbije się na dzieciach, nie tylko na Ani. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Andrzeja w 1678 odcinku "M jak miłość" przestanie być już tajemnicą Budzyńskich, których definitywne rozstanie nastąpiło wraz z wyjazdem Magdy do siedliska w Grabinie! Miną kolejne dni, lecz mimo upływu czasu ból zdradzonej Magdy nie będzie wcale mniejszy. Wręcz przeciwnie. Nie zdoła pojąć tego jak Andrzej mógł ją zdradzić z Julią, jak całymi tygodniami ją oszukiwał i w spiralę swoich kłamstw wciągnął wszystkich ich przyjaciół. Magda będzie w takim stanie, że w 1678 odcinku "M jak miłość" zerwie kontakt nie tylko z mężem, ale także z synem Maćkiem (Franciszek Przanowski), chroniąc się z siedlisku przed całym światem. Tylko Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie mogła przy niej być.

Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" nie powie dzieciom o rozstaniu z Magdą

Nic dziwnego, że w 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie odważy się powiedzieć dzieciom o zdradzie i rozstaniu z Magdą. Mimo to Maciek domyśli się, co ojczym zrobił jego przybranej matce. Znienawidzi Budzyńskiego, a do tego rzuci mu prosto w twarz, że jeśli Magdzie coś się stanie, zachoruje albo dostanie ataku serca, to tylko z jego winy.

Ania w 1678 odcinku "M jak miłość" na wieść o zdradzie Andrzeja ucieknie od ojca

Świadkiem ich rozmowy stanie się Ania, która w 1678 odcinku "M jak miłość" tak dowie się, że Andrzej zdradził Magdę. Po tym, co przypadkiem usłyszy nie będzie mogła patrzeć na ojca. Szybko ucieknie z mieszkania. - To co, porozmawiamy? - zapyta Budzyński córkę, lecz Ania odwróci go, posyłając przy tym pełne pogardy spojrzenie.  - Mam już zeszyt. Baśka na mnie czeka na dole...

Rodzina Ani w 1678 odcinku "M jak miłość" się rozpadnie

To właśnie w mieszkaniu Basiu (Gabriela Raczyńska) w 1678 odcinku "M jak miłość" Ania wyzna przyjaciółce, że rodzina znów się jej rozpada. - Kurde, nie mogę się skupić. Może to jakaś pomyłka. Po prostu nie chce mi się wierzyć, że twój ojciec zdradził Magdę! - zauważy Basia.

- A po Maciek miałby kłamać? Jest mi strasznie głupio. Zawsze tak jechałam po Magdzie, że zarywa do Adama, a tak naprawdę to cały czas był Andrzej. A tak go podziwiłam jak rozstawali się z mamą... - wyzna Ania, która w 1678 odcinku "M jak miłość" nie daruje sobie, że oskarżała Magdę o romans z nauczycielem Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak). Dla niej Budzyński będzie już skończony jako facet, który był w jej oczach ideałem.

- Słuchaj, może to nie tak? Nie wiem, pogadaj z nim, zapytaj co się dzieje. Albo ze swoją mamą?

- I tak mi nic nie powiedzą. Wkurzają się jak ja im czegoś nie mówię, a sami ciągle coś ukrywają... - stwierdzi Ania w 1678 odcinku "M jak miłość". Basia zacznie się bać, że jej ojciec Paweł (Rafał Mroczek) też nie mówi jej całej prawdy co się dzieje w jego małżeństwie z Franką (Dominika Kachlik). - Ale Paweł chyba taki nie jest, co? To super gość, nie ma lepszego... Córka Zduńskiego nie będzie miała pojęcia o dziecku Franki, z którym oboje się spotkają.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
Najnowsze