M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Syn Franki wyciągnie do niej rękę! Od pierwszego spotkania połączy ją z Adamem wyjątkowa więź - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-11 21:29

W 1678 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) po raz pierwszy spotka się z synem, którego jako surogatka urodziła 10 lat temu w Nowym Jorku i oddała zaraz po porodzie. Ze plecami przybranych rodziców Adama (Liam Culbreth), Marty (Natalia Sikora) i Karola (Konrad Marszałek) Lewickich, Zduńska zobaczy się z synem. Od pierwszej chwili w 1678 odcinku "M jak miłość" między Franką i małym Adamem zrodzi się wyjątkowa więź. Żona Pawła (Rafał Mroczek) poczuje się, że jest prawdziwą mamą Adasia, że chłopiec jest jej częścią gdy nagle wyciągnie do niej rękę. Serce Franki będzie wyrywało się do syna nie tylko podczas tego spotkania! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA oraz WIDEO z tych scen z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Spotkanie Franki z synem w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie chwilą, na którą Zduńska czekała wiele lat. Urodziła Adama jako 19-latka, zaraz po porodzie Marta i Karol Lewiccy, zgodnie z umową, zabrali surogatce dziecko, nie pozwolili jej nawet przez chwilę potrzymać synka na rękach. Co roku, w dniu urodzin Adama, 6 grudnia, Franka dostawała tylko krótką informację, że z chłopcem wszystko w porządku. Nigdy nie widziała żadnego zdjęcia Adama, aż do 1678 odcinka "M jak miłość" nie będzie wiedziała jak wygląda jak biologiczny syn! A mimo to rozpozna od razu Adasia. Wystarczy, że tylko spojrzy na chłopca i będzie wiedziała, że on jest jej dzieckiem.

Początkowo Franka w 1678 odcinku "M jak miłość" z ukrycia będzie obserwowała Adama z Lewickimi, którzy przyjadą do Warszawy na koncert góralskiej kapeli stryja Jędrzeja Gutowskiego (Piotr Majerczyk). Paweł zwróci nawet żonie uwagę, że Marta i Karol nie będą jej zauważyć, bo nie wiadomo jak wtedy postąpią. Co prawda Franka wycofa się, pójdzie do toalety, by nieco ochłonąć, ale los w 1678 odcinku "M jak miłość" połączy ją z Adamem.

Syn Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie się bawił w restauracji zdalnie sterowanym samochodzikiem. Nagle podjedzie do Zduńskiej i pośle jej promienny uśmiech. Nie wiedząc oczywiście, że Franka jest jego prawdziwą mamą. Pokaże jej także zabawkę, którą dostał od rodziców. W oczach Franki pojawią się łzy wzruszenia. Krótka chwila wystarczy, żeby od razu pokochała Adasia jak własne dziecko, którym przecież jest.

- Jakie to są emocje, to jest jak zobaczyć cud. To jest ten moment kiedy ten instynkt macierzyński, ale też taka niepohamowana chęć, żeby poznać lepiej Adasia, narodziła się z podwójną siłą. To jest taki metaforyczny moment, w którym on wyciąga rękę do Franki. Niezwykle wzruszające i takie jakby po prostu piorun w nią strzelił... - ujawniła Dominika Kachlik, dla której ta scena w 1678 odcinku "M jak miłość" była sporym wyzwaniem.

Rozmowę Franki z synem w 1678 odcinku "M jak miłość" przerwie jednak Marta Lewicka. Przybrana matka Adasia przerazi się, że Franka zechce jej odebrać dziecko, że powie chłopcu, że jest jego matką i zniszczy szczęście, które budowali z Karolem od chwili narodzin Adama.

- Kiedy Franka spotyka się z Adasiem jest pewna obawa kobiety, która nie jest matką z natury, ale stara się być jak najlepszą mamą, o to, że Franka będzie chciała odebrać Adasia... Nasza rodzina jest zgrana, jest rodziną, która przygotowała się do tego, że będzie miała dziecko. Nie swoje, ale jak swoje. Franka nie musi się obawiać o to jak rozwija się Adam, jak jest przez nas traktowany - zaznaczyła Natalia Sikora, która do obsady "M jak miłość" dołączy na dłużej od 1678 odcinka jako Marta Lewicka. 

Tuż po tym jak Marta zabierze Adama od Franki w 1678 odcinku "M jak miłość" Karol Lewicki stanie twarzą w twarzą z Zduńską. Od razu zacznie robić France ostre wymówki. - Co ty robisz? Przecież mieliśmy umowę, zgodziłaś się trzymać z daleka! Adam niczego się nie domyśla! Dlaczego chcesz zniszczyć nasze życie?!

- Ja tylko chciałam...

- Nie cofniesz czasu, nic się nie da już zrobić. Adam jest naszym synem! Proszę cię, błagam – nie nachodź nas nigdy więcej! Słyszysz? Nigdy więcej! - zażąda od Franki ojciec Adama, a ona w 1678 odcinku "M jak miłość" nie zdoła mu się przeciwstawić. Jednak więź Franki z synem okaże się tak silna, że Zduńska zacznie nachodzić Lewickich, żeby być blisko Adasia najdłużej jak to tylko możliwe.

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
Najnowsze