M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej zobaczy Magdę w fatalnym stanie! Ze strachu, że serce Magdy nie wytrzyma, pozwoli jej odejść - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-05 22:50

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) odejdzie od Andrzeja (Krystian Wieczorek) i będzie z nią naprawdę źle! Po kilku dniach od odkrycia, że Andrzej ją zdradził, zamknie się w domu przed całym światem. A potem uzna, że nie może dłużej być z Budzyńskim. Zrozpaczona, boleśnie zraniona Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądała jak wrak człowieka. Andrzej, który stanie się świadkiem cierpienia żony nie zdoła nic zrobić, by ulżyć jej w bólu. Strach o serce Magdy, o to, że dostanie kolejnego ataku, popchnie go do desperackiej decyzji - pozwoli jej wyjechać. Zobacz ZDJĘCIA z 1677 odcinka i poruszające sceny WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej rozstaną się w 1677 odcinku "M jak miłość"! Nie ma już żadnych wątpliwości, że małżeństwo Budzyńskich rozpadnie się, choć nie doszło i nie dojdzie między nimi do żadnej rozmowy o zdradzie. Andrzej nie zdoła wytłumaczyć się przed żoną, która sama domyśliła się, że ją zdradził. Biedna Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" pogrąży się w cierpieniu, zamknie się w mieszkaniu, a ojcu i przyjaciołom powie, że wyjechała do siedliska w Grabinie. Budzyński obawiając się reakcji ukochanej na wyznanie jak po pijaku spędził noc z Julią (Marta Chodorowska) we Wrocławiu, nie odważy się pierwszy zacząć rozmowy. Cały czas będzie jednak blisko żony, która odsunie się od niego jak nigdy wcześniej.

Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" nie poradzi sobie ze zdradą Andrzeja

Jednocześnie w 1677 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł patrzeć na to, do jakiego stanu doprowadził Magdę. Wyrzuty sumienia, że tak boleśnie ją skrzywdził  nie dadzą Budzyńskiemu spokoju.

- Andrzej myślał, że będzie miał jakieś argumenty, że coś powie. Nawet najgłupsze, ale tak się nie stało. Oczywiście to jest też naiwnie, że jak opowie o tym, że był pijany, że to trochę przypadkiem, wszystko zostanie wybaczone. Bardziej myślę, że ta rozmowa by spowodowała jakiś ruch, a nie takie zamrożenie w oczekiwaniu na nie wiadomo co właściwie... Andrzej wierzy, że to można jeszcze posklejać, bo kocha Magdę na zabój - ujawnił Krystian Wieczorek w "Kulisach serialu M jak miłość" to co będzie się działo między bohaterami w 1677 odcinku "M jak miłość".

Magda odejdzie od Andrzeja w 1677 odcinku "M jak miłość"

Wreszcie Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się wyjechać do Grabiny, odejść od Andrzeja na jakiś czas, żeby wszystko przemyśleć. Wykorzysta okazję, że mąż wyjedzie z mieszkania. Nie przewidzi jednak, że Budzyński wróci dość szybko. Na widok zrozpaczonej Magdy ze spakowaną torbą w rękach Andrzej aż zblednie. Jeszcze nigdy nie widział żony w takim stanie. - Co ty robisz? - zapyta, nie mając pewności czy dostanie odpowiedź. - Wyjeżdżam!

- Ale gdzie? Na jak długo?

- Nie wiem, zastanowię się po drodze!

- Musimy porozmawiać...

- Ja nic nie muszę! - krzyknie Magda, która w1677 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła nawet patrzeć niewiernemu Andrzejowi  w oczy. Po ostatnim ataku serca Magdy, Budzyńskiego ogarnie lęk o żonę, że kolejnego już nie przeżyje, że nadmiar stresu i cierpienia zwyczajnie ją zabije. Spróbuje ją powstrzymać przed wyjazdem, ale na próżno.- Usiądź musimy porozmawiać o tym, co się wydarzyło! Nie możesz wyjechać, nie możesz być teraz sama! Martwię się o ciebie i twoje zdrowie...

- Trzeba było o tym pomyśleć wcześniej! - wygarnie mu Magda i w 1677 odcinku "M jak miłość" wsiądzie do windy. - To odwiozę cię i po drodze porozmawiamy, tak? Zabiorę tylko dokumenty... - doda Andrzej. Załamana Magda nic nie odpowie. Szybko wsiądzie do samochodu i ucieknie przed mężem, który już nie będzie jej gonił.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze