M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Magda po odkryciu zdrady Andrzeja zapyta czy jeszcze ją kocha. Pijany Budzyński z trudem to zniesie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-04 8:47

W 1674 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się, że Andrzej (Krystian Wieczorek) ją zdradził, a właściwie sama domyśli się prawdy i głęboko zraniona zada Budzyńskiemu najważniejsze pytanie - czy jeszcze ją kocha! Ta wstrząsająca scena między uwielbianą parą rozegra się w 1674 odcinku "M jak miłość" tuż po tym jak Andrzej upije się w barze, żeby łatwiej mu było stawić czoła prawdzie. Ale Magda nie pozwoli mu przyznać się do zdrady. Powstrzyma ukochanego pytaniem czy nadal jest jego miłością. Odpowiedź Budzyńskiego wywoła gwałtowną reakcję Magdy. Zobacz ZDJĘCIA z tej sceny i ZWIASTUN 1674 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" odbędą poważną rozmowę o zdradzie Budzyńskiego, choć ani z jego, ani z jej ust nie padnie to słowo. Nie wymienią także imienia Julii (Marta Chodorowska)! Andrzej będzie tak pijany, że nie zdoła wytłumaczyć się żonie ze zdrady, z tego, że będzie miał dziecko z Julią, że ciąża to skutek pijackiej nocy, której on nawet nie pamięta. Zanim to nastąpi w 1674 odcinku "M jak miłość" Magda domyśli się,  że ukochany ma na sumieniu skok w bok. O swoich obawach powie tylko przyjacielowi Pawłowi (Rafał Mroczek). Instynktownie wyczuje, że w jej małżeństwie źle się dzieje i to wszystko efekt zdrady Andrzeja.

Andrzej upije się przed przyznaniem się do zdrady

Telefon od pijanego Andrzeja w 1674 odcinku "M jak miłość", który zapowie Magdzie, że ma coś ważnego do powiedzenia, tylko utwierdzi ją w tych podejrzeniach. Mimo to zachowa klasę i spokój. Przygotuje nawet dla męża romantyczną kolację przy świecach. Jakby wiedziała, że to ich ostatnie chwile razem. Jakby wiedziała, że po tym, co usłyszy od Andrzeja jedynym wyjściem będzie rozstanie.

Magda zapyta Andrzeja czy jeszcze ją kocha!

Jak przebiegnie rozmowa Budzyńskich w 1674 odcinku "M jak miłość"? Chwiejnym krokiem Andrzej wejdzie do mieszkania i od razu bezwładnie opadnie na kanapę. Kątem oka zauważy tylko Magdę siedzącą przy stole przy kolacji. Ale nie będzie czego świętować. To Magda zacznie trudną rozmowę, decydującą dla przyszłości ich związku. - Zanim porozmawiamy chciałam ustalić z tobą dwie rzeczy. Czy ty mnie jeszcze kochasz? - zapyta Andrzeja z zaskoczenia.

Na twarzy Budzyńskiego w 1674 odcinku "M jak miłość" pojawi się grymas bólu, wyrzutów sumienia, które dręczą go od dawna. - Jak nigdy nikogo na świecie... - zapewni żonę. - A czy ty chcesz być ze mną? - zada kolejne pytanie Magda. Czym doprowadzi Andrzeja do łez. - Jak w ogóle możesz o to pytać? Madzia posłuchaj...

Andrzej nie wytłumaczy się Magdzie ze zdrady

Ale Magda w 1674 odcinku "M jak miłość" nie zechce słuchać Andrzeja. Zerwie się z fotela, zamknie się w gabinecie i zapowie, że na tym koniec. - Nie, przepraszam cię! Nie będziemy na ten temat rozmawiać! Ja w ogóle nie chcę wracać do tej rozmowy! A kiedy Budzyński zaśnie, Magda wymknie się z mieszkania. Ucieknie do Pawła, na plażę nad Wisłą, gdzie będzie się wypłakiwała Zduńskiemu, że jej małżeństwo właśnie się rozpadło.

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze