M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Poruszająca rozmowa Magdy i Kingi po rozstaniu Budzyńskich. Dawno tak się nie otworzyły – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-06 15:16

W 1677 odcinku "M jak miłość" dojdzie do szczerej, poruszającej rozmowy Kingi (Katarzyna Cichopek) i Magdy (Anna Mucha). Takiej wymiany zdań, która zbliży przyjaciółki, dawno nie było! Dramat, w jakim znajdzie się Budzyńska, doprowadzi do tego, że tylko Zduńska da rade przymówić jej do rozsądku, uratować ją i zadbać o jej bezpieczeństwo. Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" odsunie się od wszystkich, urządzi aferę, po której nic nie będzie takie samo. Kinga powie przyjaciółce kilka słów, które ta na pewno zapamięta na długo. Zobacz WIDEO z rozmowy Magdy i Kingi z 1677 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda skłóci się niemal z każdym w 1677 odcinku "M jak miłość", ale potem tylko Kindze, jako jedynej, wybaczy błąd, oszustwo i ukrywanie przed nią zdrady Andrzeja. Tylko Zduńskiej znów zaufa i da drugą szansę. Między kobietami dojdzie do poruszającej, szczerej rozmowy i solidnych zapewnień. Zanim to jednak nastąpi, dojdzie między nimi do ostrej afery. Budzyńska już od rana pokłóci się z niewiernym mężem, a potem będzie tylko gorzej. Na zwierzenia pójdzie do Kingi, wyznać jej prawdę o zdradzie męża. 

- Andrzej mnie zdradził - wyzna Kindze Magda w 1677 odcinku "M jak miłość", ale od razu rozpozna, że żona Piotrka (Marcin Mroczek) zna prawdę. - Wiedziałaś?! - zapyta się wprost Budzyńska. - Wiedziałam... - wyzna Kinga. - Kto jeszcze wie? Kto jeszcze wie?! W pracy? Wszyscy wiedzą, że mój mąż mnie zdradził... Wszyscy wiedzą, że mój mąż mnie zdradził poza mną, tak?! A ja mówię że nie chcę z nim na ten temat rozmawiać... Dlaczego? Zawsze byłaś moją przyjaciółką, moją najlepszą przyjaciółką! Dlaczego mi nie powiedziałaś?! Jak mogłaś?! - nie zrozumie przyjaciółki żona Andrzeja. Zduńska zacznie się tłumaczyć, że to wszystko, by ją chronić. - Czyli oszukiwaliście mnie dla mojego własnego dobra, tak? - zapyta Magda, szlochając, ale Kinga sama wpadnie w histerię i nie będzie potrafiła złożyć sensownego zdania. - Kim ona jest? Chcę wiedzieć... - ostro dopyta Magda. - Wrocław - wykrztusi Kinga. - Julia... - Magda wypowie imię kochanki i nie powstrzyma łez.

Oczyszczająca rozmowa Kingi i Magdy w 1677 odcinku "M jak miłość" pogodzi przyjaciółki i da Budzyńskiej do myślenia 

W 1677 odcinku "M jak miłość" Kinga postara się odzyskać zaufanie Magdy i to się uda. Budzyńska tylko z nią siądzie do poważnej rozmowy. Zduńska postara się odwrócić uwagę Magdy od przytłaczających problemów. - Dzisiaj Lenka szukała zdjęć rodzinnych, ma taki projekt w szkole, musiała zrobić kolaż i wiesz co? Byłaś przy mnie we wszystkich najważniejszych momentach w moim życiu. Jesteś dla mnie jak siostra - wyzna wzruszająco Zduńska w 1677 odcinku "M jak miłość". - To piękne czasy... Szkoda, że nie wrócą - rozmarzy się Budzyńska. - Dobrze, że jesteś... - powie zdradzona żona Andrzeja i mocno przytuli się do najlepszej przyjaciółki. Kinga z Magdą oczyszczą atmosferę, ale problem zdrady nie zniknie.

M jak miłość, odcinek 1677: Magda odkryje, że Kinga wiedziała o zdradzie Andrzeja. Nigdy jej nie wybaczy?
M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze