M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Tak Andrzej udowodni Magdzie zdradę! Kiedy ucieknie będzie już pewna – ZDJĘCIA

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zdobędzie twardy dowód zdrady Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Wszystko odbędzie się o poranku. Jak dotąd Budzyński zawsze całował i przytulał śpiącą żonę na do widzenia. Tym razem zachowa się zupełnie inaczej. Ale Andrzej nie będzie miał pojęcia, że Magda właśnie go sprawdza... Kiedy Budzyński w 1677 odcinku "M jak miłość" dosłownie ucieknie z domu jego żona już będzie miała pewność. I tak zacznie się wielki dramat. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1677 "M jak miłość" zacznie się od przyznania się Andrzeja do winy. Budzyński nie będzie miał zielonego pojęcia, że jest właśnie sprawdzany przez żonę i całym swoim zachowaniem udowodni, że jest winny! Wszystko rozegra się o poranku, kiedy Andrzej będzie spieszył się do pracy, a Magda jeszcze będzie spała... Jak dojdzie do ujawnienia zdrady?!

"M jak miłość": Andrzej da Magdzie dowód, że ją zdradził

Jak dotąd Andrzej w "M jak miłość" nie szczędził żonie czułości. Każdy poranek przed jego wyjściem do pracy kończył się pocałunkiem z Magdą. Budzyńscy potrafili celebrować początek dnia. Ale w 1677 odcinku serialu to się skończy. Andrzej nie będzie miał pojęcia, że właśnie daje Magdzie twardy dowód zdrady!

Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" już będzie podejrzewała zdradę męża. Jak pamiętamy zwierzyła się z tego Pawłowi (Rafał Mroczek), a kiedy pijany Andrzej wrócił do domu uciekła w środku nocy wypłakać się na ramieniu Zduńskiego. Tym razem jednak wszystko rozegra się o poranku. 

Magda już będzie pewna, że Andrzej ją zdradził

Zobaczymy, jak Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość" dopija kawę, po czym udaje się do pokoju, w którym śpi Magda. Jednak nie całuje jej na pożegnanie, staje tylko przy łóżku, patrzy poważnie na żonę, po czym szybko ucieka z mieszkania.

Tymczasem okazuje się, że Magda w 1677 odcinku "M jak miłość" wcale nie będzie spała! Budzyńska już ubrana do wyjścia będzie tylko czekała na wyjście męża, po czym szybko zbierze włosy w kitkę i sama zacznie szykować się do ewakuacji. Budzyńska po takim poranku bez jednego pocałunku już nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Andrzej ją zdradził. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1681: Rozdzierające pożegnanie Magdy i Andrzeja. Nie będą mogli się od siebie oderwać - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze