M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Niewyobrażalna rozpacz Magdy! Wszyscy ją zdradzili, ale nie daruje im tego – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1677 odcinku "M jak miłość" zobaczymy przerażającą rozpacz Magdy (Anna Mucha)! Budzyńska zrozumie, że nie tylko Andrzej (Krystian Wieczorek) ją zdradził. Załamana Magda ucieknie z domu na Deszczową i właśnie w ogrodzie u Kingi (Katarzyna Cichopek) zrozumie, że o seksie Andrzeja z inną kobietą wiedzieli wszyscy. Moment, w którym do Magdy dociera prawda będzie jednym z najbardziej wstrząsających w historii "M jak miłość"! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda dostanie twardy dowód zdrady Andrzeja - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Kiedy załamana wyrwie się mężowi i ucieknie do Kingi, tam dostanie jeszcze większy cios. Załamana Magda bez słów zrozumie, że zdradzili ją wszyscy przyjaciele ze Zduńską na czele! I wtedy wpadnie w totalną, czarną rozpacz. Jak do tego dojdzie?  

Magda w M jak miłość wpadnie w rozpacz. Wszyscy wiedzieli o zdradzie Andrzeja 

- Andrzej mnie zdradził - wyzna Kindze Magda w 1677 odcinku "M jak miłość". Ale Zduńska nic nie powie na tak szokującą wiadomość, a co gorsze zacznie uciekać wzrokim. I wtedy Magda zrozumie wszystko. 

- Wiedziałaś?!

- Wiedziałam... - przyzna się Kinga i spróbuje złapać Magdę za rękę. 

- Kto jeszcze wie? Kto jeszcze wie?! W pracy? Wszyscy wiedzą, że mój mąż mnie zdradził... Wszyscy wiedzą, że mój mąż mnie zdradził poza mną, tak?! A ja mówię że nie chcę z nim na ten temat rozmawiać... Dlaczego? Zawsze byłaś moją przyjaciółką, moją najlepszą przyjaciółką! Dlaczego mi nie powiedziałaś?! Jak mogłaś?!

Autentyczna rozpacz Magdy w tym momencie 1677 odcinka "M jak miłość" zapewne przejdzie do historii seriali jako jedna z najbardziej dramatycznych scen. Trudno będzie zapomnieć łzy i szloch zdradzonej Budzyńskiej. Później Magda wygarnie wszystkim w kancelarii, że wie jak ją zdradzili. Ale niestety nic jej w 1677 odcinku "M jak miłość" nie uleczy. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej wykona dramatyczny telefon do Kingi. Zduńska powierzy mu tajemnicę Magdy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze