M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Magda zrobi Andrzejowi koszmarny wstyd! Przy wszystkich upokorzy Budzyńskiego – ZDJĘCIA

2022-10-11 19:50

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrobi koszmarny wstyd Andrzejowi (Krystian Budzyński) i to przy wszystkich! Zdradzona Budzyńska nie wytrzyma z wściekłości po odkryciu prawdy o zdradzie męża z Julią Malicką (Marta Chodorowska). Urządzi karczemną aferę w kancelarii, gdzie będą obecni Piotrek (Marcin Mroczek), Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz), Werner (Jacek Kopczyński) i oczywiście sam zainteresowany, Budzyński. W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda wybuchnie na całego i rzuci takie słowa, że zebranym opadnie szczęka! Przyjaciele nawet nie odważą się spojrzeć w oczy zdradzonej Budzyńskiej.

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda nie będzie umiała przeżyć, że została zdradzona i oszukana przez bliskich. Najpierw uda się na rozmowę do Kingi (Katarzyna Cichopek), bo pomyśli, że Zduńska też nie wie o zdradzie i oszustwie. Pomyli się i niemal od razu wyczuje, że przyjaciółka zdaje sobie sprawę z tego, co nawyczyniał jej niewierny mąż.

- Andrzej mnie zdradził - wyzna Kindze Magda w 1677 odcinku "M jak miłość", ale od razu rozpozna, że żona Piotrka zna prawdę. - Wiedziałaś?! - zapyta się, by mieć całkowitą pewność. - Wiedziałam... - wyzna Kinga. - Kto jeszcze wie? Kto jeszcze wie?! W pracy? Wszyscy wiedzą, że mój mąż mnie zdradził... Wszyscy wiedzą, że mój mąż mnie zdradził poza mną, tak?! A ja mówię że nie chcę z nim na ten temat rozmawiać... Dlaczego? Zawsze byłaś moją przyjaciółką, moją najlepszą przyjaciółką! Dlaczego mi nie powiedziałaś?! Jak mogłaś?! - nie zrozumie przyjaciółki żona Andrzeja. Zduńska zacznie się tłumaczyć, że to wszystko, by ją chronić. - Czyli oszukiwaliście mnie dla mojego własnego dobra, tak? - zapyta Magda, szlochając, ale Kinga sama wpadnie w histerię i nie będzie potrafiła złożyć sensownego zdania. - Kim ona jest? Chcę wiedzieć... - ostro dopyta Magda. - Wrocław - wykrztusi nazwę miasta Kinga, bo przecież właśnie tam doszło do zdrady. - Julia... - Magda wypowie imię kochanki Andrzeja i zrozumie wszystko.

Koszmarna afera w kancelarii pogrąży Budzyńskiego. W 1677 odcinku "M jak miłość".  Magda naskoczy na przyjaciół 

Budzyńska nie zostawi "od tak" kwestii oszustwa Anity i pozostałych pracowników kancelarii. Załamana i wściekła wparuje do biura, gdzie zastanie wszystkich znajomych i niewiernego męża przy jednym stole.  

O, narada? Ciekawe, o czym tak debatujecie? O sprawach firmowych? Czy może o mnie? Albo może o kochance mojego męża? - zaatakuje wszystkich w 1677 odcinku "M jak miłość" już od progu. - Pyszna zabawa, co? Cholerna zgaduj zgadula - co kto wie i co przed kim ukrywa! Paczka moich najbliższych przyjaciół i mój ukochany mąż... Jak miło, po prostu serce rośnie... - Magda nie okaże żadnej litości, zacznie robić wstyd mężowi i da do zrozumienia, że ma wielki żal do paczki znajomych. Budzyńska poda mężowi wypowiedzenie i wiadomo już, że nie będzie miała zamiaru wrócić do kancelarii. Przyjaciele kobiety poczują taki wstyd, że nawet nie dadzą rady spojrzeć na Budzyńską.

Anita wyżyje się na Kamilu za to, że zaplanował całe kłamstwo

Przedstawienie Magdy w biurze będzie miało swoją kontynuację w domu Gryca. Anita nie daruje ukochanemu, że przez nią wstydzi się choćby spojrzeć na koleżankę, a co dopiero z nią szczerze porozmawiać. - (...) Po co ty się w ogóle wtrącasz? Za mało namieszałeś? - zapyta się poirytowana Anita w 1677 odcinku "M jak miłość". - Aaaa... Czyli to ja namieszałem... - oburzy się Gryc. - A ja? Ciekawe jak po tym wszystkim spojrzę się Magdzie w oczy - wybuchnie Laskowska. - Wiesz co, mam dosyć takiego gadania! Trzeba było od razu biec z donosem na jej męża, tak? - wścieknie się Kamil. - No, może tak byłoby uczciwiej! Ale oczywiście nie! Ta cała wasza męska solidarność... - sprzeciwi się Anita. - Dobra, wiesz co, w ogóle nie chce mi się tego słuchać. Idę się przewietrzyć. Nie czekaj na mnie! - rzuci na odchodnym Kamil. - Nie zamierzam - wrzaśnie wkurzona Anita. Zdrada Andrzeja doprowadzi do załamania się Magdy, ale też kłótni Anity i Kamila oraz późniejszego pijaństwa Gryca z Budzyńskim. 

M jak miłość odcinek 1677 ZWIASTUN. Magda odejdzie od Andrzeja! Julia za namową przyjaciółki weźmie się za Budzyńskego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany