M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej spije do nieprzytomności Kamila i w środku nocy pójdzie na most. Przed najgorszym powstrzyma go jedna wiadomość – ZDJĘCIA

W 1677 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) przyjdzie do Andrzeja (Krystian Wieczorek) z wódką, ale Budzyński wyjdzie z tej "potyczki" trzeźwy. Kamil upije się do nieprzytomności i nie dopilnuje przyjaciela, który w środku nocy wyruszy na most. Nie wiadomo, co Andrzej będzie miał zamiar zrobić, ale pewne jest, że będzie przekonany, że stracił Magdę (Anna Mucha) na zawsze. Na szczęście nie dowiemy się, co Andrzej będzie chciał zrobić w 1677 odcinku "M jak miłość" , bo jedna wiadomość powstrzyma go przed najgorszym. Jaka? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1677 odcinku "M jak miłość" Andrzej otworzy się przed Kamilem. Kiedy wściekli rywale walczyli o Magdę jak lwy, dziś jeden podtrzymuje drugiego, aby nie upadł po największym błędzie swojego życia. Rano w kancelarii Budzyński przyzna się do tego, co myśli o dalszych losach swojego małżeństwa. A nie będzie myślał dobrze. Kamil wyciągnie wnioski i zrozumie, że przyjacielowi potrzebna jest wódka, aby choć na chwilę o wszystkim zapomnieć. Ale to Grycowi "urwie się film". 

Andrzej w "M jak miłość": Wszystko spieprzyłem...

- Nie wiem, jak to się stało, że tak wszystko spieprzyłem - wyzna Andrzej przy pierwszym kieliszku 1677 odcinku "M jak miłość"  

- No, spieprzyłeś to bracie, koncertowo - odpowie Kamil. 

Kiedy Gryc zaśnie ciężko pijany, Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość" wyjdzie w środku nocy i zacznie maszerować przez most. Na twarzy Budzyńskiego będą malowały się różne emocje - gniew, rozpacz i jeszcze coś bardzo niepokojącego. Na szczęście z natłoku myśli wyrwie Andrzeja sms. 

- Jestem z Magdą. Będę przy niej tak długo, jak będzie trzeba - usłyszymy głos Kingi (Katarzyna Cichopek). 

W tym momencie 1677 odcinka "M jak miłość" Andrzej chwyci za telefon i nagra Kindze swoją wiadomość. - Kinga, dziękuję ci bardzo... Naprawdę bardzo ci dziękuję...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Kinga zostawi Piotrka i dzieci! Zrobi to za namową Marysi - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1677 ZWIASTUN. Magda odejdzie od Andrzeja! Julia za namową przyjaciółki weźmie się za Budzyńskego
Najnowsze